Какви подаръци получихте за 8март?

  • 5 267
  • 112
  •   1
Отговори
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Честит празник момичета.Какви подаръци получихте?Аз много се зарадвах на моето малко момиченце сутринта ми подари малко букетче от теменужки.Това ми е най скъпият подарък.От мъжо получих пари да си взема каквото реша.Вие сте наред......

# 1
# 2
  • Мнения: 654
сладка мими,весел и усмихнат ден.  bouquetаз също получих подаръци:от децата пъзел 1000ч./обожавам пъзелите и винаги си пожелавам време за тях/,а от съпруга ми сребърен скорпион/неговата зодия,а и годината е високосна/.

# 3
  • Мнения: 3 376
И аз искам подарък като на Бианка,ама ще трябва да почакам малко  Grinning

Книга получих от мъжа ми, очаквам още включвания  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 3 423
Много целувки, но пък от сърце.

# 5
  • Мнения: 9 814
Парфюм, цветя и пакет спа процедури от любимия. От мама 50 лв. да си купя нещо. А от детето рисунка.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 787
Цъфнало клонче от дървото на двора - от детето.

Един куп измити чинии и прибори - от мъжо.  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 14 654
Кошница с богатства от детето ми. Изрязал цветна хартия - скъпоценни камъни и перли, сложил ги в коша на колелото си и ми ги донесе в леглото.

# 8
  • Мнения: 812
телефон от мъжо и масажор от мама

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Цветя и ръчно направени картички от децата, както и много целувки за добро утро  Grinning
Гривна, и два медальона. Единия от тях плюс сатенено бельо с нощница и халат са от свекърва ми  Grinning
...Но денят все още не е свършил.  Laughing

# 10
  • Мнения: 5 940
Цветя.

# 11
  • Мнения: 196
и аз цветя поличих от мъжа ми придружени с най красивата и обаятелно усмивка HugОбичам  го!!!!!

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
1. от 2-мата

2. от нея

3. пак от нея

4. от него

Лично измайсторено е всичко, само за мен  Hug

# 13
  • Мнения: 11
 Да се впиша и аз  Grinning
 Пакет SPA услуги в един хотел в Банско за другия уикенд, нов телефон и най-сладките шоколадови целувки от моята принцеска  Heart Eyes
 Очаквам още...... Wink

# 14
  • Мнения: 1 883
http://images24.snimka.bg/005325295-big.jpg

Последна редакция: нд, 09 мар 2008, 15:15 от Mamma

Общи условия

Активация на акаунт