Кандидати за слава - от вас таланта, от Слави славата!

  • 5 597
  • 80
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 828
Някой гледа ли го?
Като цяло досега не видях кой знае колко впечатляващи таланти, освен вчера 4 годишното момченце, което свиреше на йоника, рецитираше "О, Шипка" и може да чете  Crazy  Направо ме разби - http://www.vbox7.com/play:36a6e668
Имаше и една, дето контактувала с чужди цивилизации  ooooh!  - http://www.vbox7.com/play:86b2a562

# 1
  • Варна
  • Мнения: 634
И на мен досега само 4годишното детенце ми направи впечатление. Друго интересно май нямаше.
Но тази вечер накрая Слави каза, че най-интересните тепърва ще ги излъчват.  Grinning Дано е интересно.

# 2
  • София
  • Мнения: 5 828
Това май бяха отпадналите от предварителните кастинги, а избраните тепърва ще гледаме, дано да бъде по-интересно  Thinking

# 3
  • Варна
  • Мнения: 634
Това май бяха отпадналите от предварителните кастинги, а избраните тепърва ще гледаме, дано да бъде по-интересно  Thinking

Да, това се опитах да кажа първия път, ама май не ми се е получило.  Confused Мисля, че ще бъде интересно.  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 367
Досега не съм успявала да гледам,но видях на авторекламата как един се оригва.Това е на път да ме откаже въобще да го гледам.Голям талант,няма що.

# 5
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 332
Мдааа, най-добрите ще са на живо при Слави. Хич го недолюбвам този човечец(Славчо), но на братовчедка ми мъжът ще е от тези, които ще са на живо, та ще гледам.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 020
Мен пък ме впечатли жената, която пишеше и с двете ръце и на български и на английски.
Дано да успея да гледам и другите предавания, че си лягам рано рано принципно  Confused.

# 7
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Има странни екземпляри  ooooh!
КАкъв талант е това, да се облечеш като мечка и да говориш на немски  newsm78

И на мен ми направи впечатление детенцето на 4 годинки, което чете, рецитира и свири на пияно  Peace

# 8
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 332
....

И на мен ми направи впечатление детенцето на 4 годинки, което чете, рецитира и свири на пияно  Peace

То по-скоро беше за Кой е по-по-най.

# 9
  • София
  • Мнения: 5 828
....

И на мен ми направи впечатление детенцето на 4 годинки, което чете, рецитира и свири на пияно  Peace

То по-скоро беше за Кой е по-по-най.

Той каза, че е бил при бате Енчо  Laughing

На брат`чедка ти мъжа й между избраните 300 ли е?
Какъв му е таланта?



Последна редакция: пн, 10 мар 2008, 11:41 от Amidala

# 10
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 332
.....

На брат`чедка ти мъжа й между избраните 300 ли е?
.....

Не знам 300 ли са, но ще е на живо при Слави. Миналата седмица са му се обадили. Може да напише към 70 символа/букви на зрънце ориз. С това си изкарва хляба, както се казва.

# 11
  • София
  • Мнения: 5 828
Уау  Crazy, свиркай да го гледаме  Grinning

# 12
  • Мнения: 230
Аз гледах само веднъж за малко и съм впечатлена от един циганин, който можеше да изчисли какъв ден от седмицата се е падала опеделена дата от минали години. Схванах и системата, която обясни на журито. Определено беше атрактивно.

# 13
имаше една луда жена, която говореше с извънземните

# 14
  • София
  • Мнения: 5 828
Гледахте ли Гошко на 6 и половина, страхотен беше  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт