Бисквити Плазмон

  • 15 038
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 596
Здравейте отново Simple Smile
Вчера доста теми изчетох из нета за бисквити Плазмон.Че били добри и т.н.Исках днес да купя и аз да давам на моят юнак.Но се зачетох в състава и видях,че има Е-та.И се отказах Sad Вие давате ли от тези бисквити за разтваряне в мляко?

# 1
  • София
  • Мнения: 17 591
Давам от гранулираните, в тях Е-та няма. Но взех и от другите, че не намерих гранулираните. Ако ги открия, ще изчакам с кутията...

# 2
  • Мнения: 27 524
Не, не съм давала. Един път взех гранулирани на Плазмон, хем за малко бебе. Бяха толкова хипер сладки,че аз се потресох, не знам какво остава за едно бебенце  Rolling Eyes И дадох 16лв за това, което след първата проба отиде всичко в кошчето  Rolling Eyes
За Е-тата не знам; знам, че не намерих нищо нужно и полезно в Плазмонките.  Stop
Намерих и на тяхната фирма пюренца - пилешки и не знам си какви. Пиле за след 4-ти месец, едни такива гъсти, скъпи... хайде стига... фирма е вече, която не уважавам.  Naughty

# 3
  • София
  • Мнения: 15 198
Не съм давала нищо на Плазмон.
Не съм добавяла каша или бисквити в млякото.
Не съм давала бисквити.
Не виждам смисъл, ако и да не изпадам в крайности по отношение на здравословно и супер-най-правилно и полезно хранене.

# 4
  • Мнения: 175
Давам от гранулираните, в тях Е-та няма. Но взех и от другите, че не намерих гранулираните. Ако ги открия, ще изчакам с кутията...
Тези на гранулите засега са спряни и сега на тяхно място(пак без глутен) пуснаха ето тези:http://papagal.net/index.php?main_page=product_info&products_id=1789.Другите нямало да ги има вече..Но аз силно се надявам да ги има,защото и ние много ги ядем.

# 5
  • Мнения: 554
Аз и купих, но като ги опитах реших да не и давам, аз ям много сладко, а те определено ми се видяха доста сладки и си ги хапнах аз  Laughing

# 6
  • Мнения: 1 049
Плазмон не ги хареса, давах й само на Alete бисквитките за над 6 месеца. Страхотни са.  Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 5 693
Плазмон давам от гранулираните безглутенови но наистина са много сладки и давам 1 път седмично като добавя няколко лъжички към плодовото пюре Peace
В тях Е-та няма Peace

# 8
  • Мнения: 814
Синът ми тях нещо не ги одобри  newsm78

# 9
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Вие давате ли от тези бисквити за разтваряне в мляко?

 Не, против даване на мляко с примеси съм.Но купих бисквити Плазмон когато детето ми беше на около 10 месеца.Мислех понякога да му ги давам за закуска заедно с АМ.Но като ги опитах преди да му ги дам, устата ми залепна от сладост и до детето въобще не стигнаха.

# 10
  • Мнения: 46 436
Пробвах с 1 кутия, но такъв апетит й се отвори, че започна да яде като новородено през 2 часа  Crazy

# 11
  • Мнения: 523
Давала съм рядко Плазмон 6 зърна с кисело мляко за следобедна закуска. Спомням си, че бяха с глутен. Не знаех, че Плазмон имат и други неща за бебета.  Не съм виждала в България други продукти.

# 12
  • Мнения: 1 586
Давала съм, по една вечер в млякото!Така, не се будеше нощем гладен!

# 13
  • Мнения: 3 376
Купих му няколко пъти преди когато беше на около 8-9 месеца,защото обичаше да ги гризе заради венците/баба му така го научи с обикновени бисквити/ и взимах,защото се упокоявах,че не са толкова твърди и няма да се задави,пък и викам си бебешки са все пак...
Ама те толкова бяха сладки,баща му ги омиташе преди него,а и детето само отказа всякакви бисквити след като му изникна едното зъбче.
Повече не съм купувала и не смятам.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 891
Давала съм,слагах ги в млякото.

Общи условия

Активация на акаунт