Как бихте постъпили на мястото на полицаите?

  • 2 808
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 217
Здравейте мами и татковци.Идеята за тази тема дойде след новините по бтв преди малко,от които научих,че някакъв душевноболен рецидивист е изнасилил 11 годишно момиченце.Как бихте постъпили,ако ви попадне в ръцете тази грешка на природата ThinkingНека гласът ни се чуе! Нека държавата знае мнението на хората за съдбата на такива мутанти! Аз на мястото на полицаите щях да му ритам тиквата денонощно,докато не забрави да говори,камо ли да мисли за поредната простотия,която би извършил Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Ако случайно оцелее би било добре вместо  данъкоплатеца да плаща за почистващи консумативи ,всички педофили да бъдат употребявани  като такива,каквито най-добре могат да бъдат- парцали.Така хем подът на районното ще блесне,хем ще могат да бъдат полезни с нещо на обществото! От сърце пожелавам на всички наранили дете,всички болести на света,които съществуват! Praynig Praynig Peace Искрено се надявам,дори темата да се заключи да доживеем да видим поне дузина педофили побити на кол.Амин!

# 1
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
надявам се да споделяш това в състояние на силен афект.
саморазправата не е начин за решаване на проблемите в обществото.

полицаите са служители на реда и съответно трябва да спазват законите Peace
разбирам яростта ти, но не това е начинът да се накаже подобен идиот. Confused

# 2
  • Мнения: 3 459
Без коментар!
Не бих си позволила да проклинам, когото и да било, за да не се обърнат клетвите срещу мен!

# 3
  • Мнения: 9 814
Полицаите обикновно  пошляпват меко казано педофилите. А в затвора не ми се мисли за него.

надявам се да споделяш това в състояние на силен афект.
саморазправата не е начин за решаване на проблемите в обществото.


Дано никога на никого не се случва детето му да пострада по такъв начин. Ако аз съм родител на това дете ще убия гадта с голи ръце #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 4
  • София
  • Мнения: 2 104
Смъртно наказание му е майката, тези просто не заслужават да живеят #2gunfire
Ама за съжаление ще го тикнат за някоя година в затвора, докато се появи някой Жельо Желев да даде амнистия на криминалните престъпници и пак ще  е на свобода #Cussing out

# 5
  • Мнения: 1 217
надявам се да споделяш това в състояние на силен афект.
саморазправата не е начин за решаване на проблемите в обществото.

полицаите са служители на реда и съответно трябва да спазват законите Peace
разбирам яростта ти, но не това е начинът да се накаже подобен идиот. Confused
Не,наистина така мисля Rolling Eyes Съжалявам за старомодното си мислене,но за педофили и убийци според мен наистина трябва да влязат в сила Крумовите закони.Катрин,чул те Господ! Praynig Praynig Hug Джей,с открито чело поемам риска! Peace Peace

# 6
  • Мнения: 3 459
Джей,с открито чело поемам риска! Peace Peace
Аз също смятам, че трябва да има наистина сурово наказание за тях, но просто исках да кажа, че много ме е страх да кълна, защото съм виждала как клетвите се връщат понякога и затова.

# 7
  • Мнения: 606
  Има всякакви утрепки, но за педофилите си имам своя истина. Той пак ще излезне от затвора и няма да е променен. Ако съм кука ще помисля как да го набедим за съпротива при арест и да го ... разбирате ме. Що се отнася до страдания на деца, напоследък съм много краен. Явно има и педофилозащитници (освен ККЗ), обаче ще ви кажа, че ако не го затворят доживот, просто няма смисъл. Ще полежи 3 - 4 години, пък ще излезне. Този път по-внимателен. И много разгонен.

# 8
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 983
Тинти, разбирам емоцията ти, но саморазправата не може да е начин на справяне с какъвто и да е проблем в една развита държава.
Я си представи, че се окаже грешка. И не бил човекът виновен  Rolling Eyes Извинявай, че те пребих!

Преди години мой приятел го смазаха от бой в полицията. Дори не му обясниха защо. После се оказа, че е станала грешка. А за протокола: човекът беше най-обикновено момче, студент, програмист. Сутринта, на път за работа... не да е нощ, ни да е мутроподобен, ни да е някой църен крминоген, ни дори да мяза на такъв... момченце

Съгласна съм със Зефс, трябва да са по-сериозни присъдите. Тези хора са болни и не биха се променили и след излежаването на наказанието.

# 9
  • Мнения: 1 217
  Има всякакви утрепки, но за педофилите си имам своя истина. Той пак ще излезне от затвора и няма да е променен. Ако съм кука ще помисля как да го набедим за съпротива при арест и да го ... разбирате ме. Що се отнася до страдания на деца, напоследък съм много краен. Явно има и педофилозащитници (освен ККЗ), обаче ще ви кажа, че ако не го затворят доживот, просто няма смисъл. Ще полежи 3 - 4 години, пък ще излезне. Този път по-внимателен. И много разгонен.
Принципно си прав,но си мисля,след тези 3-4 години,прекарани в тесен интимен контакт със себеподобни,разбираш ме.....може пък да е негоден за полова дейност Wink Малко,или много,ще им се стъжни жалкия животец зад стените на затвора TiredНоеми,хрумвало ми е това,че може да не е виновен,когато съм си мислила за най-тежкото наказание.Но при доказана неоспорима вина....утрепвам го като хлебарка Sick #Cussing out #Cussing out

# 10
  • Мнения: 227
  обаче ще ви кажа, че ако не го затворят доживот, просто няма смисъл. Ще полежи 3 - 4 години, пък ще излезне. Този път по-внимателен. И много разгонен.

# 11
  • Мнения: 3 459
... обаче ще ви кажа, че ако не го затворят доживот, просто няма смисъл. Ще полежи 3 - 4 години, пък ще излезне. Този път по-внимателен. И много разгонен.
А ти нали се сещаш, че това няма как да стане. Максимум 3 години и е аут, я за добро поведение, я за нещо друго.
За колко случаи в последно време си чул, за които да са дадени доживотни присъди, щото аз за нито един  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 606
..след тези 3-4 години,прекарани в тесен интимен контакт със себеподобни,разбираш ме.....може пък да е негоден за полова дейност

  Ще е негонен отзад. Отпред ще е годен. А децата не ги напада с гъзът си.

# 13
  • Мнения: 335
Всеки 5-ти българин е с психично заболяване.

Очевидно във възхода на държавата и непрестанния й просперитет влиза скокът и на тази статистика.

ПП Курсивът е журналистическа "новина" и трябва да уточня, че заболяване и отклонения са твърде различни неща.
Все пак рекордът е очевиден.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Ако действително е душевноболен, той е невменяем, което означава, че не е могъл да разбира какво извършва, а това го прави автоматично наказателно неотговорен.
Така че всички приказки за наказания, в това число и смъртни, в случая не са нищо друго, освен чесане на езиците в състояние на афект.
Проблемът е от съвсем друго естество, но за целите на седянката може да се разгледа от всички аспекти, вкл. и неотносимите му.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт