до кой месец работехте?

  • 3 186
  • 117
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 616
Аз се чудя много до кой месец да работя. Термина ми е  края на септември а 45 дневния болничен почва от 06.08.08.  Вие как постъпихте?

# 1
  • Мнения: 4 335
Аз работих до средата на осмия месец.Зависи как се 4увстваш и работата ти дали го позволява сама ще прецениш Hug

# 2
  • Мнения: 1 733
Аз през цялата бременност бях в болнични поради условията във фирмата, в която работех, но по принцип можеш да си работиш и в деветия месец ако се чувстваш добре.

# 3
  • Мнения: 200
И с двете бременности до края.

# 4
  • София
  • Мнения: 43 900
Спрях в 9-тия...мн зависи как се чувстваш...

# 5
  • Мнения: 600
бях казала, че до средата на деветия, но коремът ми толкова порасна и надебелях, че не можех да се движа, та ползвах, както е обичайно - от средата на осмия.

# 6
  • Мнения: 522
Зависи как се чувстваш.Аз работих до края. В петък ми беше последния работен ден и в неделя сутринта родих, а смятах в понеделник да си издавам работата на заместничката ми  atwork

# 7
  • Мнения: 8 999
До петък. В събота рано сутринта ми изтекоха водите.

# 8
  • Мнения: 2 309
Излязох в болничен по медицински причини в края на 5-ия месец. Излежах си лежането за години напред, кой знае кога пак ще ми се отдаде такава почивка  Grinning

# 9
  • Мнения: 357
в края на 5 месец

# 10
  • Мнения: 668
работата ми позволяваше да работя до 2 месец,имаше нощни смени и мнооого бензин Simple Smile

# 11
  • Мнения: X
С първата бременност работех до петия месец.
С втората до седмия.
Ако работата и състоянието ти позволяват, работи, докато можеш.

# 12
  • Мнения: 641
До края на 37 г.с. Беше адска жега, иначе бих ходила още ,защото не ми се стоеше в къщи. Ама и то зависи какво работиш. Аз седях на стол пред компа по цял ден и не съм се уморила

Последна редакция: пт, 07 мар 2008, 13:33 от Рамбо Силек

# 13
  • Мнения: 492
До шестия.

# 14
  • Мнения: 871
До края на 8-ия!

Общи условия

Активация на акаунт