Педиатър в района на Хаджи Димитър, или поне близо до там

  • 8 447
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 039
Бих искала да попитам за добър педиатър ва района на Хаджи Димитър или сравнително близо до там, тъй като ще се местя да живея в София   bouquet Предварително благодаря!

# 1
  • Мнения: 200
Ботева-от 18 п-ка.И двете ми деца са при нея и съм много доволна.И като педиатър и като добър човек !

# 2
  • Мнения: 2 039
Много благодаря   bouquet

# 3
  • Мнения: 937
Аз съм от Х.Димитър и съм при д-р Андонова (препоръча ми я моя приятелка), много съм доволна и кабинета й е в 55 блок на гърба има няколко кабинета чисто нови, не ми се е налагало да чакам много и винаги е била точна и съм доволна много има отношение към детето което определено ми допада.

# 4
  • Мнения: 2 039
Аз съм от Х.Димитър и съм при д-р Андонова (препоръча ми я моя приятелка), много съм доволна и кабинета й е в 55 блок на гърба има няколко кабинета чисто нови, не ми се е налагало да чакам много и винаги е била точна и съм доволна много има отношение към детето което определено ми допада.

Д-р Андонова работи ли със здравна каса?

# 5
  • София
  • Мнения: 4 866
В 18-та поликлиника освен Ботева, добър педиатър е и д-р Петрунова. Наложи ми се неотдавна да се срещна и с д-р Шкодрова - останах с добри впечатления. И на дежурни педиатри съм попадала - все мъже - реагираха адекватно и любезно, но не им помня имената.
Абе има ли друга поликлиника, където всички педиатри да са добри?  Laughing

# 6
  • Мнения: 14 654
Само не се записвайте при Даниела Драгомирова от 18 п-ка, претупва прегледите, изписва грешни лечения, изпатихме си от нея преди години. Шкодрова е прекрасен специалист, да, но май при нея изпращат сериозните случаи, тя е и детски кардиолог, не е общопрактикуващ.
Чувала съм добри отзиви за д-р Везенков, който е в 23 п-ка. Бих записала детето при него, но ми е далечко.

# 7
  • Мнения: 2 039
Само не се записвайте при Даниела Драгомирова от 18 п-ка, претупва прегледите, изписва грешни лечения, изпатихме си от нея преди години. Шкодрова е прекрасен специалист, да, но май при нея изпращат сериозните случаи, тя е и детски кардиолог, не е общопрактикуващ.
Чувала съм добри отзиви за д-р Везенков, който е в 23 п-ка. Бих записала детето при него, но ми е далечко.
Като гледам картата, ще живеем много близо до 23 ДКЦ, така че това е добър вариант, благодаря   bouquet

# 8
  • Мнения: 349
Само не се записвайте при Даниела Драгомирова от 18 п-ка, претупва прегледите, изписва грешни лечения, изпатихме си от нея преди години. Шкодрова е прекрасен специалист, да, но май при нея изпращат сериозните случаи, тя е и детски кардиолог, не е общопрактикуващ.
Чувала съм добри отзиви за д-р Везенков, който е в 23 п-ка. Бих записала детето при него, но ми е далечко.
Напълно съм съгласна.Отвратителна жена.Ужасен лекар,некомпетентен,нагъл и непрофесионалист. За много малко "хора"мога за кажа толкова много лоши неща.Като се зависля,са двама-трима newsm78
Заради нейния непрофесионализъм щях да изгубя детето си #2gunfire

# 9
  • Мнения: 2
Здравей, аз също се интересувам от добър педиатър в Хаджи Димитър.Дали получи някаква информация

# 10
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
Племенникът ми е при в Везенков в 23ДКЦ. И Констанца съм я водила при него. Много е добър и много разбира от деца, специализирал е Алергология, което в днешно време си е важно. А ето и едно чуждо мнение за него, което намерих с търсачката:

Привет на всички!

Досега бях просто редовен читател, но много бих искала в този архив да присъства и моя любим педиатър - д-р Венцислав Везенков от 23 ДКЦ в Хаджи Димитър.
Утре Матей става на 4 години и благодарение и на съветите на доктора досега май не е боледувал сериозно, кърмен е една година, с радост влиза в лекарски кабинет (както и всички малчугани), мога да кажа без да е пресилено, че д-р Везенков помогна и в "отглеждането" на мен като майка, с много хумор е посрещал понякога странните ми въпроси в началото. Може да не ви се вярва, но се е случвало от самото посещение и разговор с него да се почувстваме по-добре.
....

Като родих Констанца, в началото той я пое, тъй като апартаментът ни не беше готов след ремонта. На връх Коледа му се обаждах за съвет и го получих без мрънкане или невдигане на телефона.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 430
да аз също мога да ви препоръчам Венцислав Везенков в 23ДКЦ на четни е 1ва нечетни 2ра или Нели Михнева н-1 ч-2ра тя също има много добра практика ,като педиатър

# 12
  • Мнения: 147
здравей.моята дъщеря е при д-р нели михнева в 23 дкц,много е готина.тел.0889902030

Общи условия

Активация на акаунт