моля за пролетни обувчета 22 номер за момченце

  • 756
  • 7
  •   1
Отговори
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
самотна мама Мариана от Младост остана без пролетни обувчета за сладура си - и без възможност да купи
всъщност тя е вече в Горубляне в общинско жилище
но тъй като бяха 1 месец в Пирогов защото сина й имаше тежко изгаряне и сестра й плащаше - сега нямат възможност да купят

затова моля ако имате такива пролетни обувчета за подарък - пишете ми на ЛС

  bouquet мерси предварително

# 1
  • Мнения: 2 584
Наде ще ти се обадя имам нещо наум

пп. много си несириозна-знаш за какво Whistling

# 2
  • Мнения: 1 287
самотна мама Мариана от Младост остана без пролетни обувчета за сладура си - и без възможност да купи
всъщност тя е вече в Горубляне в общинско жилище
но тъй като бяха 1 месец в Пирогов защото сина й имаше тежко изгаряне и сестра й плащаше - сега нямат възможност да купят

затова моля ако имате такива пролетни обувчета за подарък - пишете ми на ЛС

  bouquet мерси предварително

Имаш ли възможност да кажеш размер на стелка,защото различните производители правят различни стелките за един и същ номер.

# 3
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Наде ще ти се обадя имам нещо наум

пп. много си несириозна-знаш за какво Whistling
знам ама нали каза че ще се обадиш? реших, че не ти е до мен...и затова така /пък и сме болни вече само трети месец..../

извинете за спама

СТЕЛКА ще дам по-ъксно ще звънна на мамчето!

# 4
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Наде, и аз ще погледна за нещо! Peace

# 5
  • Мнения: 2 584
Наде оздравявайте бързо, утре ще ти се обадя  bouquet

# 6
  • Мнения: 2 584
Наде донесоха ми дрешки днес, да ми дадеш някакви размери аз уж премерих панталончето дължина-47
от чатала -30 ама може и да не е точно Mr. Green
отделих и от обувките едни пантофки, има и едни ботушки гумени за дъждовно време, намерих и едни сандалки, платненки но са 24 номер и ще видя и тези на КК дано да станат, и като ми кажеш колко см. е крачето ще му взема маратонки

# 7
  • Мнения: 251
Намериха ли се обувчици за детенце?Може би мога да помогна,но ми трябва дължина на стелка.

Общи условия

Активация на акаунт