гинекологичен въпрос

  • 723
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Имам един много странен въпрос и ако някой може да ми даде отговор ще съм много благодарна: вярно ли е, чи трихомоните обитавали дебелото черво на човека и при редуване на анален с вагинален секс може да се получи вагинално заразяване? Благодаря много за отговорите.

# 1
  • Мнения: 600
можеш да пренесеш абсолютно всичко, което има там Rolling Eyes точно трихомони не знам какво е.

# 2
  • Мнения: 43
много често бактериалните инфекции във влагалището се причиняват имеено от такъв вид замърсяване

# 3
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Вярно е.Преди години,когато дъщеря ми ходеше на ясла имахме точно такъв проблем,от неизмиване след като се е наакала.Появи се течение и след изследване се оказа,че има трихомони във влагалището.

# 4
  • Мнения: 673
  Като правило никога не редувайте 1.анален ,2. вагинален/ за всеки случай/. По става -1.вагинален, 2.анален. Знам ,че човек не мисли в такива моменти, но .... javascript:void(0);
newsm47

# 5
  • Мнения: 1 335
 doh Не не е вярно! Трихомоните са заболяване, предавано по полов път; инфекция. Нямат нищо общо с бактериите, които са част от нормалната флора на тялото!
Ето ти малко инфо:
http://www.doctorbg.com/page.php?id=13286

Лечението задължително е за двамата партньори паралелно. Секс - само с презерваив

# 6
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Лекари са ми казвали,че ануса съдържа трихомони.И никак не е трудно да попаднат във влагалището.

Общи условия

Активация на акаунт