48-ма тема на Американското задружие

  • 16 703
  • 290
  •   1
Отговори
  • Мнения: 810
AZ
benson10 - A.J. - 9.Май.2007

CA
pumpal-LA -син
Juturna - Сан Франсиско 
zora - дъщеря-Сан Франсиско 
Jungle (Петя) - Натали-Джоел; в очакване на второ - Ориндж Каунти

CO
dessivl - Виктор 5м, 6.5г, 11г, 17г, София/Денвър
milf - син 1г - София/Денвър
 
CT
Hear Again

DC
Abadjieva (Анна) - Анелия  , Elizabeth 

FL
MrsG - Sophia, 9/16/06 - София/Тампа
Джи [xG&J] - Anthony Kyle, 1/22/07 - София/FM-CC
Кейси - Самиул + бебе
sofkobofko - Дани - София/Сейнт Питързбърг
 
GA
victoria - Елла (19 декември 2005) - София/Атланта
4baby -  Антоанета (22 август 2006) - Атланта

IL
ТинаХрис (Христина) - Жорко 
Atalanta (Петя) - Симон  , Мая  - Плевен/Чикаго
Niki1 - Чикаго
mucunka - Алекс
irka - Чикаго/София ,деца - Деница и Лъчезара
pinkito  (Кари) -Чикаго,2 дъщери - Гери и Марги

МА
Бубка (Боряна) - Дани (11 април 2006) - Пловдив/Бостън
Ana- Mama (Борислава) -  Ана-Мария 

MN
Biz (Бистра) - Мартин (25 ноември 2005)
Atti - Сейнт Пол - Константин, 2008
 
NJ
sipirumi - Иво - 1/7/07 - Сливен/Атлантик Сити
Dushica (Веси) - Деси 
блажка- 2ма сина
Jenna - Нолън 

NY
hotmama73 (Елица) - Рада (13 декември 2005) - София/Плевен/Ню Йорк
Tandoori (Ани) - Калин (24 май 2003); Елена (24 август 2006) - Варна/Албъни
 
NC
MissZ- Лекса и Крис
МVK- син

OH 
anette1104 (Анна) - Ния , Стефан - София/Синсинати
Ружа - Лора , Марта 

TX
Шоколадкина - момиче и момче /Ямбол/София/Пенсилвания

WA
Liann (Ани) - Деси 06 Февруари 1992, Кристина 05 Май 2005 - Пловдив/Сиатъл
Etka (Елена) - Никола  - Карнобат/Сиатъл
Tannita (Таня) - Диана , Кристина  - Сливен/София/Сиатъл
 

+ misholina-дъщеря и син

# 1
  • Мнения: 1 593
първа лъжичка за всички
който ме изпревари, гръм да го удари  Mr. Green

Индиана, виж как завоалирано връщам комплименти само  hahaha

знаете ли че доларът вече е 1.27лв  ooooh!

# 2
  • Бостън
  • Мнения: 13 468
... и Дау Джонс пак се е срутил... скоро и Мексико ще влезе в графа "глезотия" :fusssing&grumbling:

# 3
  • Мнения: 7 091
Нямам време мацки да ви изчета, че ми се......да не казвам кое с това наводнение и разместване из къщи ( съвпадна с това, че правим ремонт за късмет  Rolling Eyes).
Кейси, само видях, че си питала за книжки- Siblings without rivalry, винаги съм я препоръчвала горещо! Страхотна книжка за хора с 2+ деца. Калин мина през периода само английски книжки, после само български, после и двете, после само др Сюс ( който да си призная аз обожавам, никой друг не може да напише  Bartholomew and the Oobleck или пък Story about Snitches, просто са гениални!), чети му каквото му е интересно. Simple Smile
А за периода, ако искаш подскажи какъв е проблема, може и на лични, да видим какво друго мога да ти препоръчам.
 Peace

# 4
  • Мнения: 810
Джена, много хубавки снимки! Пред желязната порта си много шик  Sunglasses, хареса ми и самотната пейка. Приборите за хранене са супер сладурски. Някъде четох, че е добре да са гумени в началото, за да не си наранят венците. Аз мисля ето тези да купя http://booninc.com/benders.html Има ги в Таржето. Бях харесала и едни метални като твоите, много забавни с животински муцунки на тях, но сега ги търся и въобще не се сещам къде ги гледах. Мислех, че са в МОМА но не мога да ги открия сега. Благодаря за комплимента за аватара ми  Wink Метнах го пак да го снимам, добре че не се хвърли от стола.

Индиана, ще се оправи Ангелина  Hug

Тандури, четох, четох за слинга /и спането/ и се запалих по слингове, как си го написала само надъхващо  Grinning Ти ли си ги шила? А Иван с мен ще спи...мда.. кой каквото ще да ми говори, но тази вечер се размрънка, защото се събуди да се обръща по корем, отидох да го видя как ще застане и застана - нос директно в дюшега, едвам дишаше...лошо ми стана, сега спи подпрян и аз като си легна ще го взема с мен. Явно не съм от майките, които спят на една стая разстояние от бебето си... А откакто спи с мен и аз го кърмя се наспивам  Blush

Кейси и аз записвам книги редом с теб. Какво прави нашия приятел Борис?

Иван днес го водихме на шопинг по никое време, преди лягане. В съблекалнята го вдигнах да го подържа пред огледалото и той като прихна да се смее  Joy Смя се с глас през цялото време докато бяхме в магазина и целия магазин с него. Май ще е по шопинга...от сега пари трябва да събирам значи  Thinking

А нали се оказа алергичен към формулата. Аз към нищо не съм алергична, от къде я измъкна тази алергия не знам. Не си и спомням някои в БГ около мен да е бил алергичен към нещо. А тук всеки втори е алергичен ..както и да е. От понеделник е на соя...и нещо има избити дребни пъпчици по челото, които му отиват към главата. Не са червени...Дали не е алергия пак, сега от соята  newsm78 Утре ще звъня да питам.

Последна редакция: пт, 07 мар 2008, 08:36 от Пумпал

# 5
  • Мнения: 1 147
Джена, страшни снимки на Ноли. Уж влязох да гледам Стокхолм и пак се зазяпах в неговите фотоси.. страхотия.


Пумпал, чуден аватар. Дай нови снимки на Ванката, да видим как се развива гаджето ни..  Laughing

# 6
  • Мнения: 2 563
Момичета, майка ми почина вчера, заобиколена от баба и татко, докато аз бях в аптеката. Не се мъчи дълго, миличката, но можеше и по-малко да е, ако по-рано бяхме открили, че има онколози, които ходят по домовете за палиативна грижа. Ама това кой да ти го каже, добре, че се намери една частна сестра да ни бутне визитка на онколог с хоспис. Човекът дойде и беше най-адекватният лекар в цялата история, с най-човешко отношение, който абсолютно разбра точно пред какви трудности сме изправени и какво изпитва майка ми. Погледна ни в очите и каза "ще се случи еди какво си, подгответе си еди какво си, тя може да ви чуе, говорете й". Ако някой има нужда от такава домашна помощ, пишете ми, ще ви дам контакт.

# 7
  • Мнения: 948
Хиър, много съжалявам. Бъди силна.  Sad

# 8
  • Мнения: 1 593
Хиър, моите съболезнования  Sad - впечатляваш ме със силата си!

# 9
  • Мнения: 7 091
Хиър, аз и вчера ти писах, но пак ще ти кажа, че те прегръщам много силно!!! Цял ден ми беше разстроено, не колкото на теб, разбира се, но знам какво ти е. И все пак, всяко подобно преживяване ни носи и по нещо положително, научаваме нещо за себе си, нещо за хората, които си отиват, нещо за живота, който ни остава, неща, които в дългосрочен план биха променили в положителен смисъл живота ни, ако им позволим. Много, изключително трудно е да мислиш дори за тази загуба, но аз съм от хората, които вярват, че близките ни не ни напускат в този момоент и винаги ще бъдат там, от където никой не може да ги измести, просто докато сме живи и дишаме те ще са в сърцата ни.
Само се надявам да сте успели да си кажете всичко, което сте искали една на друга, прекрасно е също така, че успя да бъдеш до нея в последните и мигове, това е изключително важно и за двете ви мисля.
Наприказвах много неща....а исках да кажа толкова малко, което да значи толкова много... Прости ми ако ти бъркам в раната, просто и на мен ми е прясно и се опитвам повече да мисля, отколкото да чувствам в този момент, за да не се побъркам, съответно това пък рефлектира в много говорене.
Светъл път на майка ти...
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 393
Мила Хиър, моите съболезнования.  Sad
Мисля, че в такъв момент няма по- важно нещо от това човек да е заобиколен от близките си и това, че ти и твоето семейство сте дали това на майка ти в тези нейни последни дни е неоценимо.
Искрено ти желая сили и кураж.  Hug

# 11
  • Мнения: 2 253
Съболезнования, Хиър.

# 12
  • Мнения: 810
Хиър, да почива в мир майчето ти! Безценно е че си била до нея и е имала подкрепата на близките й хора! Сърдечни прегръдки и от мен! 

# 13
  • Мнения: 2 381
Прегръщам те силно Хиър

# 14
  • Мнения: 2 386
Милата ми, моите съболезнования и тук! Не знаех, че си била до аптеката..Ти направи каквото трябваше и беше до нея! Знаеш, че можеш да разчиташ на мен, ако мога да помогна с нещо.. Възхищавам се на силата ти! Помни, че никога няма да останеш сама, защото мама ще бди над теб и ще те пази! А ние затова сме тук, форумът е отдих и сила, знаеш..
Наистина не знам какво да ти кажа.. Бъди силна, кураж и не падай духом, защото животът е за силните и смелите!
Подкрепям те и с всяка една дума на Тандури, много е права. ПРЕГРЪДКИ!

Общи условия

Активация на акаунт