Качествена микробиологична лаборатория?

  • 1 883
  • 7
  •   1
Отговори
Моля ви ако някой знае някоя надеждна микробиологична лаборатория или кабинет да сподели! Адски съм разочарована от Ciba lab, шейноео, кожен диспансер и всякакви изследвания в поликлиниката! подобни отзиви чух и за Кандиларов!
Не знам какво им става на тези в цибалаб, но 2 пъти ходя за 2 различни неща, и двата пъти излседванията ми дадоха отрицателен резултат! Едното беше влагалищен секрет, другото- слюнка. а проблеми имаше, и след известно ходене по мъките се установи какво всъщност е. на влагалищен секрет до тоя момент не намерих нито една лаборатория която да установи какво ми е! установи един лекар с микроскоп!
а бе думи нямам за цялото БГ здравеопазване!  #Cussing out

# 1
  • София
  • Мнения: 2 296
Сещам се за БОДИМЕД на Позитано,до сградата на БСП.
Обаче доколко е качествена-не се наемам да коментирам.
За последно съм си правила там изследвания преди 5 години,
Другата по-голяма,за която се сещам е Рамус.
Тази,която е при нас е филиал,не съм очарована,но е по-добра от тази в поликлиниката Mr. Green
Иначе централната,мисля че е на Сточна гара.


Те навсякъде гледат първо парите да ти вземат,а пък дали ще ти свършат работа-това е друга тема. Peace

# 2
  • Мнения: 2 673
Аз също съм отвратена от ЦИБАЛАБ, препоръчвам ти направо да питаш в НАционалния център по заразни и паразитни болести Peaceдали няма да направят микробиология..на каквото ти трябва.

# 3
  • Мнения: 101
Здравейте,преди един месец се наложи да ми  махнат спиралата и я изпратиха за изследване в  МДЛ "ЛОРА" на ул.Позитано 10.
Резултатите  бяха добри и станаха за 4 дни.
За сега съм доволна.

# 4
  • София
  • Мнения: 708
Още един глас ПРОТИВ цибалаб! но къде има качествена....  Rolling Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 4 575
Аз съм доволна от Бодимед, там си правя хормоните. Имат на Позитано 29, оттук ги пращат и по нет, ако си платите предварително. Иначе има на доста места Бодимед - Св.Пантелеймон - Младост3, 22-ра поликлиника на Плиска, но трябва да се връщате за резултатите.

# 6
мерси за отговорите! някой да знае нещо за лабораторията в Медицинска академия?
иначе мисля да се възползвам от съветите ви, то освен на принципа проба-грешка, май няма как да стане  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 1 029
Аз съм най- доволна от Рамус.И се присъединявам към всички обявили се против Цибалаб newsm11

Общи условия

Активация на акаунт