Във връзка с яслата и осми март?

  • 951
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте Grinning,
Утре е тържеството за 8-ми март в яслата на детето.
Мисля да взема четири букета по два за сестрите и за лелите.
Чудя се обаче кога да ги подарим newsm78, сутринта като водя детето , или на самото тържество?
Мисля си към букетите да има и малка картичка с пожелание.
Не се сещам обаче какво да бъде то ( пожеланието), което да е подходящо и не банално Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 7 201
Чудя се обаче кога да ги подарим newsm78, сутринта като водя детето , или на самото тържество?
Аз смятам да ги подарим на тържеството,по-точно сина ми ще им ги подари! Peace
А за пожелание-потърси в Гугъла--няма начин да не намериш!  bouquet

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Е на тържеството е редно да се подарят букетите според мен.

# 3
  • Мнения: 502
Според мен сутринта. Защо трябва да чакате до тържеството? Мисля че причината за поднасянето на цветя е уважението, а не другите да видят , че поднасяте цветя.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 866
На тържеството и след него няма да е много удобно - децата са превъзбудени, учителките са заети с програмата, с вълненията на децата и гостите. А нали целта е детето лично да поднесе цвете на учителката и тя да може да му обърне внимание...

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Букета няма да го поднесе на самото тържество естествено а след него.А виж не бях се сетила , че има такива , които поднасят букети за да ги видят другите...

# 6
  • София
  • Мнения: 4 866
Точно след тържеството обикновено настава такава лудница и веселба, че нито на детето ще му е до обикаляне от учителка на учителка, нито учителките ще могат да му обърнат качествено внимание.

# 7
  • Мнения: 7 201
Точно след тържеството обикновено настава такава лудница и веселба, че нито на детето ще му е до обикаляне от учителка на учителка, нито учителките ще могат да му обърнат качествено внимание.
PeaceИменно!Ще е пълно с родители,деца,учителки--галимация голяма!Най-добре преди самото тържество.

# 8
  • София
  • Мнения: 39 746
Най-добре подарете цветята сутринта, т.е. преди празника.
При нас обикновено се купуват букети за учителките, които се подаряват на самото тържество.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 3 232
Ние ще ги подарим сутринта. А тържеството няма да е с родителите - да не се стресирали децата  Sad Така ми се искаше да отидем, но явно ще почакаме до градината.

# 10
Мислих, мислих и аз реших да ги подарим сутринта Thinking
Кошничка с цветя, придружена с картичка и текст , адресиран до сестрите и лелките ( общо) Wink
А, и да не забравя, кутия бонбони " МЕРСИ" Wink

# 11
  • Мнения: 2 910
Аз мисля да ги подарим преди тържеството.

Общи условия

Активация на акаунт