Ресторанти в София, подходящи за бебе

  • 2 158
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 276
Помогнете да намеря ресторант, подходящ за 4месечно бебе, т.е. да е неопушен и по възможност да има непушачески салон, не просто 2-3 маси за непушачи, сбутани м/у другите за пушачи. за предпочитане е района на дружба-младост, но понеже става въпрос за 8мо мартенско събиране с баби и дядовци, бихме отишли и по - далеч, вероятно свободните места ще са ограничени
ние живеем в румъния и ми се иска да запазя нещо по телефона и спешно. благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 690
Аз лично мога да ти препоръчам О'Шипка, но този в който ходим е в Люлин. Там има голям салон за непушачи, не е опушено, а цените са прилични.

Сигурно им и в Младост, а и мамите тук ще ти дадът идеи и за други местенца  Peace

# 2
  • Мнения: 159
за 8ми март не бих ти препоръчала нито един ресторант.освен,ако не искате да празнувате през деня и на открито. ако е хубаво времето отидете в "уасаби гардън" до х-л "плиска" . малък,кокетен,с хубава градина и кухня.основно суши,но има и за всички,които предпочитат друго.  мога да ти дам телефона им,ако те интересува.

# 3
  • Мнения: 357
Аз лично мога да ти препоръчам О'Шипка, но този в който ходим е в Люлин. Там има голям салон за непушачи, не е опушено, а цените са прилични.

Сигурно им и в Младост, а и мамите тук ще ти дадът идеи и за други местенца  Peace
Ако е така в О, Шипките - има и в центъра - на Университета една  Peace

# 4
  • Мнения: 244
Ресторант Миленим в Дружба. Има отделен салон за непушачи.
Дон Домат на "6-ти септември"

# 5
  • София
  • Мнения: 267
А знаете ли някой ресторант, където да имат столче за хранене за бебета, за да не се налага да вкарваме вътре количка....По принцип мисля, че би трябвало във всеки да има, но дали някой си е направил труда да осигури такива newsm78

# 6
  • Мнения: 276
проблемът е, че родителите ми не живеят в софия и само този ден можем да се засечем да си видят внука. а в жилището на свекърите, където ще спим е твърде тясно
в милениума пробвах, но всичко е заето
а времето го дават недобро. ще проверя в пицариите. благодаря

# 7
  • Мнения: 244
В Хепи има столчета за хранене и отделни маси за непушачи.

# 8
  • Мнения: 961
В Хепи има столчета за хранене и отделни маси за непушачи.
И аз това щях да напиша. Но не съм сигурна дали има отделен салон за непушачи - май не. Все пак се обади и попитай. Има едно "Хепи" в Младост, до бившия магазин "Деница" (сега не знам как се казва, може пак да е така).

# 9
  • Мнения: 291
Пица ХЪТ с/у БСФС или на Дондуков - отговаря на всичките ти изисквания

# 10
  • Мнения: 4 965
А останалите клиенти, които искат да празнуват? newsm78
Водили сме децата с нас на ресторант като по-малки, но сме си наемали отделен салон или сепаре, за да не пречат на другите хора и да не трябва другите хора да се съобразяват с тях.
Защо не пробваш във "Феята", ама не вярвам за 8-ми март да са останали свободни места (там можеш да наемеш отделна къщичка).

# 11
  • Мнения: 18
Привет, а можеш ли да дадеш координати на "Феята"Simple Smile))

# 12
  • Мнения: 481
Пицария Виктория-ние там ходим,защото там има отделен салон за непушачи Peace

# 13
  • Мнения: 4 965
Привет, а можеш ли да дадеш координати на "Феята"Simple Smile))

Стига да не се приеме за реклама (модовете може да го изтрият) - това е сайтът им:
http://www.feya-restaurant.com/

# 14
  • Мнения: 2 374
и аз бих ти препоръчала феята но там няма столчета за бебета,а всъщност той не е ли ,много малък да седи вече newsm78

Общи условия

Активация на акаунт