секцио и вдигане на тежко

  • 1 133
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 688
момичета
имам секцио от преди два месеца,а вчера носих сина си,който е 13 кг и днес цял ден доста ме наболява корема.
Имам уговорен час за лекар,но утре,а до тогава ми минава какво ли не праз главата.
От какво може да е тази бока,на някой случвало ли му се е?Какво може да е станало?
Нещо съм се притеснила.

# 1
  • Мнения: 1 049
Ами не е трябвало май да го носиш, 13 кг. не са никак малко. Все пак вьтрешните рани зарастват много по-бавно от вьншните. Ако си носиш само бебенцето да, но за повече наистина се пази... и не се притеснявай, ако не е много силна болката ще отмине.  Hug

# 2
  • Мнения: 2 100
Определено не е трябвало да вдигаш толкова кг. Надявам се всичко да е наред при лекаря утре. Пиши като се прибереш  Peace

# 3
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Оф, това с вдигането на тежко след секцио е болна тема. Не бива наистина, но май се налага понякога . Аз имам вече две и постоянно вдигам тежко,  да не говорим, че мъкна сина си на ръце пеша до 5-тия етаж почти всеки ден, а той от доста време е вече над 10 кг. Дано всичко е наред и се пази повечко   bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 3 688
Момичета всичко е наред уж,болката в корема не е от вдигането на тежко,оказва се че имам гинекологични проблеми Sad
Благодаря ви момичета.

# 5
  • Мнения: 2 100
Ми по малкото зло  все пак....дано всичко мине по най-лекия за теб начин  Peace

Общи условия

Активация на акаунт