зрънчо!!!

  • 4 340
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 374
здравейте!искам да ви попитам дали давате зрънчо на бебетата си и от кога? Hug

# 1
# 2
  • Мнения: 2 374
                                                                                                                                                              А айде да не ми се караш става ли?Не мога да влезна във всички форуми и да прегледам всички теми за да попитам дали някой дава зрънчо на децата си!!!Пък и мисля че тези както и всички други форуми са създадени за да си помагаме а не някой да се заяжда защото му е крив света или защото е по-напреднал в нещата!

# 3
  • София
  • Мнения: 3 064
Ами тя темата е на първа страница на същия форум, само малко трябваше да прочетеш. Никой не се заяжда.

# 4
  • Мнения: 2 374
Ами тя темата е на първа страница на същия форум, само малко трябваше да прочетеш. Никой не се заяжда.
ок както и да е обаче в темата пише дали давате зрънчо на деца над 1ГОДИНА! а мен просто ме интересува дали мога да давам на бебе,което е на 8 месеца.

# 5
  • Мнения: 1 477
здравейте!искам да ви попитам дали давате зрънчо на бебетата си и от кога? Hug
Аз не давам зрънчо(на 11 месеца сме).Не мисля и да почвам.Не ми се вижда особено здравословна храна за бебета.

# 6
  • София
  • Мнения: 302
 и аз не мисля да давам дори и на 1 година, може да се задави или пак кой знае къде е пържено и печено с какви масла...

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Около 2 годишна възраст ги опита.

# 8
  • Мнения: 1 080
Ами тя темата е на първа страница на същия форум, само малко трябваше да прочетеш. Никой не се заяжда.
ок както и да е обаче в темата пише дали давате зрънчо на деца над 1ГОДИНА! а мен просто ме интересува дали мога да давам на бебе,което е на 8 месеца.
Попитай в самата тема!!!    Peace Peace Peace

# 9
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не ти се карам Naughty

Ами тя темата е на първа страница на същия форум, само малко трябваше да прочетеш.
Peace

Над 1г все пак е повече от 8м и отговаря на питането ти.

# 10
  • Мнения: 872
здравейте!искам да ви попитам дали давате зрънчо на бебетата си и от кога? Hug
Аз не давам зрънчо(на 11 месеца сме).Не мисля и да почвам.Не ми се вижда особено здравословна храна за бебета.
И аз  Peace

# 11
  • Мнения: 4 965
...
Над 1г все пак е повече от 8м и отговаря на питането ти.

 newsm10

Аз започнах да им давам много по-късно (след 2-3 г.) и то само пшеничени. Peace
Всъщност, на 8 мес. моите деца още не бяха опитвали доста храни.  Naughty
Привърженик съм на късното захранване - особено с боклуци.

# 12
  • Мнения: 941
Мисля че ви е още много рано за зрънчо, има къде къде по полезни неща които едно 8м бебе може да опита и да са му нови като вкусове, като например плодовете, солети, бисквитки, гризини, и други,
Иначе почнах да давам зрънчо около първата година и то не защото исках  а в градинката тя отиваше и се почерпваше

# 13
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Пък и мисля че тези както и всички други форуми са създадени за да си помагаме а не някой да се заяжда защото му е крив света или защото е по-напреднал в нещата!

П.П. Не се заяждам Naughty Пък и нали се сещаш, че ако не погледнем и не потърсим форума ще се напълни с еднакви теми е ще си повтаряме по безброй пъти едно и също ooooh!

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Е, стига, де! Наистина не се изискват усилия да се прочете поне първата страница на форума. Какво като там питат за едногодишните деца  newsm78 Всички са отговорили откога всъщност дават  Tired

има къде къде по полезни неща които едно 8м бебе може да опита ...гризини

Гризини? Ми аз на всички гризини викам Зрънчовци. Повечето тук също май.

Общи условия

Активация на акаунт