Как занимавате едногодишните си бебоци вкъщи?

  • 405
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 57
Мили мами, моля за идеи....
Интересува ме как занимавате децата си вкъщи. Когато времето е хубаво, сме по цял ден навън с детето и времето минава неусетно. Но вкъщи понякога се изчерпвам откъм идеи, как да го занимавам. Играем с играчките или разни игри, съобразени с възрастта му; пеем песнички или "танцуваме", но понякога виждам, че му е скучно.
Вие как занимавате децата си? Ще се радвам да споделите вашите идеи  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 090
Моят бандит на тази възраст много обичаше да си играе с рингчета,и да подрежда кубчета.А игрите които изискваха моето внимание бяха само гоненето из стаите,и той да вади разни неща от шкафовете,аз да прибирам Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Мисля че няма начин цял ден нон-стоп да му измисляш игри,оставяй го понякога сам да си измисля забавления.Децата са много изобретателни и понякога си намират по-интересни дейности.Пък и не мисля че ''скучно'' е точната дума,ако детето е по-тихо и спокойно вкъщи,или ако не му се играе толкова Peace.Навън наистина си е друга работа Wink Wink Wink

# 2
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Ние с моят малчо се гонехме много, когато беше на около годинка.Доставяше му сякъш удоволствие да пада на земята(докато се опитва да ми избяга) и бях застлала цялата къща с едни дебели около 5см. дунапренени постелки(само малко трудно се чистят, ама нейсе преживяхме го).Особено интересно му беше да си бута проходилката насам натам, да си отваря вратата на стаята...По това време откри очарованието на вестниците - понякога се е случвало да седи сума ти време и да къса вестник и после грижливо да събира парченцата в торбичка.По същото време беше и на вълна "Да изкараме всичко от шкафовете", а аз съответно на вълна "Хайде миличък да приберем дрешките в шкафчето".
Ей такива неща общо взето ни забавляваха особено много.Голям фен беше(а и все още е) на люлка(детска).Винаги и при всички положения люлката беше особено приоритетна

Общи условия

Активация на акаунт