Кой какво сервира вчера, кой какво ще готви днес?

  • 11 887
  • 290
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
Нова тема   chef

# 1
  • Мнения: 3 406
кюфтета на грил тиган и картофи някакви,таратор-нещо не ми се готви тия дни

# 2
  • Мнения: 1 802
Боб яхния и туршия

# 3
  • Мнения: 311
на обяд супа със спанак, вечеря - таратор, чушки бюрек

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 972
запис, пък какво ще готвя незнам още...

# 5
  • софия
  • Мнения: 2 140
Ориз със зеленчуци за довечера.

# 6
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 474
Картофени кюфтета и шопска салата.

# 7
  • Мнения: 1 032
За обяд от вчерашния боб с наденица, а за вечеря риба. Свекърът е хванал доста попчета, така че ще сме в тях. Аз най- много да се отчета с някаква зелена салатка към рибките.

# 8
  • Мнения: 429
За закуска приготвих много вкусни сандвичи на тиган  за мен и мъжа ми(с яйце,кашкавал,шунка и т.н.). За обяд съм сама и реших да не хапвам нищо (откакто чета рецептите в този форум-много на   261uu  заприличах). За вечеря ще опитам една от пилешките фантазии на Лео и някакъв десерт, но какъв...

# 9
  • Мнения: 266
За вечеря- пиле с картофки на фурна,крем супа от зеленчуци и салатка от домати. WinkДесерта отпада,че така сме се закръглили с мъжо... Mr. Green

# 10
  • Мнения: 740
Пилешка супа и мусака.
Ще използвам темата да попитам нещо - хванах се да правя двуцветен кекс за десерт и докато пресявах бакпулвера с брашното забелязах, че почти целия бакпулвер е на малки зрънца, които не минават през ситото. Това нормално ли е или да отивам да купувам друг? newsm78

# 11
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
За обяд боб с наденица от вчера, а за вечеря скумрия на скара и салата зеле Peace

# 12
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Вчера пъстърва на скара, сос от горчица, зетин и лимон и зелена салата.

Днес- вероятно спагети.

# 13
  • Мнения: 985
За вечеря- руло " Стефани" със задушени зеленчуци. Ако не ме домързи- ще направя и ябълков пай.

# 14
  • Мнения: 1 208
Вчера печено пиле с картофи и зелена салата, днес гъбена каша и пак зелена салата, а за десерт сладолед.

Общи условия

Активация на акаунт