Добър дерматолог в Пловдив?

  • 881
  • 4
  •   1
Отговори
  • Пловдив, Раковски
  • Мнения: 115
Здравейте мамчета! Синът ми е на 4 месеца почти и от известно време има ситни пъпчици по гръдния кош и коремчето (не са от претопляне)! Изключително кърмен е,само с памучни дрехи го обличам,изгладени! Джипи-то е .....супер некомпетентна ,но все пак живеем в малък град! Изчетох всичко за АД и моля някоя от вас да ми даде координати или дори само име на наистина добър дерматолог в Пловдив!Мажа го с крема на д-р. Тайс,също така и с козметиката на Мустела, но не тази ,която е за суха кожа (понеже когато я купувахме не знаехме ,че така ще стане). За сега не усещам да го сърби, но от всичко изчетено започнах да се параноясвам и искам да се консултирам с някой ,който уж разбира! Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 31
Д-р Милена Петкова от Кожния диспансер в П-в. Детски дерматолог е. Телефонът, който имам е 032 606 526 (служебен), 0898 233 591. Късмет и дано бебчо да се оправи бързо!

# 2
  • Мнения: 959
Д-р Милена Петкова от Кожния диспансер в П-в. Детски дерматолог е. Телефонът, който имам е 032 606 526 (служебен), 0898 233 591. Късмет и дано бебчо да се оправи бързо!

 Peace

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 5 019
Виж в Белия списък за Пловдив! http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=8407.msg6686566#msg6686566
Успех!  Peace

# 4
  • Пловдив, Раковски
  • Мнения: 115
Благодаря ви момичета! Hug

Общи условия

Активация на акаунт