Днес празнувам

  • 1 524
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 164
Добро утро момичета!Днес искам да ви почерпя!Днес е един много специален ден за мен и моето семейство.На тази дата ние се сдобихме с едно мъничко и сладко ангелче.
До този момент не се бях сетила да празнуваме на този ден,но благодарение на вас от днес това е вече факт.И така освен Рожден ден,ще празнуваме и Специален ден!
 newsm59

 п.п.Госта от темата"Как да намеря повод да кажа" съм аз.

# 1
  • Мнения: 487
Хайде честито от мен shoni
 newsm51
Да сте живи и здрави всички в къщи и да помните специалния ден...и неко купона продължава  bigdance2
Радвам се че събра сили да кажеш кой е бил госта. Това значи ли, че намери подходящия момент да кажеш на детето си?...аз пък те започнах веднага с въпросите. Празнувайте сега, пък после ще питам  Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 7 242
Честит специален Рожден ден! Много здраве и щастие на малкото съкровище и неговите мама и тати!
Чудесна идея е да се празнува и този втори рожден ден  - кой като вас с два такива празника Grinning А подаръци и торта ще има ли Grinning

# 3
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Flowers Four Leaf Clover Честит специален ден Flowers Four Leaf Clover !Да сте здрави,задружни,винаги много да се обичате Two Hearts ,смеха да е ваш постоянен спътник newsm53 !Бъдете щастливи! smile3521

# 4
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Честит ви специален ден и от нас.Пожелава ме ви само хубави мигове да ви спохождат. Grinning

# 5
  • Мнения: 3 164
Благодаря ви много мами!Безкрайно съм щастлива Laughing Благодаря ви за пожеланията и на вас да се връща.

Общи условия

Активация на акаунт