Добър кардиолог за възрастен във Варна???

  • 236 627
  • 232
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 898
Точно това имах предвид като писах добри неща за доц.Георгиев. На мъжа ми какви ли не диагнози  му поставяха. В София, в Св. Екатерина тотално ни объркаха и подлудиха.Какви ли не ужасии преживяхме. Докато попаднахме на него. Диагнозата беше уточнена, дадени му бяха точни обяснения, напътствия и адекватно лечение. С човешко отношение. Вярно, мъжът ми не можа да избегне сърдечната операция, просто проблемът му беше такъв, но благодарение на Георгиев всичко стана в най-подходящия момент и завърши благополучно. Затова като си давам парите за такива лекари, го правя без да пресмятам, колкото и да ми е трудно.

# 46
# 47
  • Варна
  • Мнения: 73
Здравей dimana27,
от месеци чета из форумите и търся добър кардиолог за баща ми, междувременно него го приеха и в болница, лежа в отделението на доц. Сиракова преди месец, като отидохме за информация се държа ужасно и наговори много лоши неща, както също споменава и antolae. Сега края на м. юни ще го приемат в отделението на 8-я етаж при доц. Георгиев за коронарография, страхувам се много ако докторите там не могат да му помогнат с интервенционалния метод и кажат операция /байпас/. Препрочитах многократно тази тема, искам да съм подготвена за всичко, виждам че си много благодарна на д-р П. Панайотов, ще имам него предвид ако се стигне до операция, но искам също да попитам дали имаш някакви отзиви и за д-р Данов? Дали тук в Терапията се прилага по-щадящия метод "Пулсиращо сърце", или се заплаща допълнително, дали ..., имам толкова много въпроси и притеснения, че направо ще експлоадирам. Не знам каква сърдечна операция е претърпял съпругът ти и дали си наясно с това, което ме вълнува, но ти благодаря предварително. Все пак си дала толкова много информация, която ми е от изключителна помощ.

# 48
  • Мнения: 2 898
Тони&то, здравей! Данов вече не работи във Варна. Още миналата година замина.Отзивите и за двамата / Панайотов и Данов / бяха повече от добри. Не съм се срещала със Сиракова и нямам мнение за нея.Съжалявам, че не сте попаднали на човек.
 От коронарографията не се страхувай, може дори да е излекуване при баща ти. Дори и да се стигне до операция, споко. Минава, макар, че само който го е изпитал знае за какво става въпрос. Мъжът ми каза, че при байпасите има вариант за такава операция - пулсиращо сърце. На нас не ни взеха никакви пари, освен потребителска такса за престоя и един комплект консумативи, които купуваш от болничната аптека. Не съм чувала да правят нещо платено. Колкото до мъжа ми, на него му сменяха аортна клапа и беше операция с всички "екстри" - апарат сърце - бял дроб. Да не чуе дяволът, сега си води съвсем нормален живот. Който не знае, мисли че се шегуваме за операцията... Може да питаш за всичко, не се притеснявай. И да пишеш какво става с баща ти.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 73
Благодаря ти много,
ще пиша какво е станало. Дано всичко мине добре  baby_neutral Дано и при мъжа ти всичко да е наред занапред.

# 50
  • Мнения: 20
Аз бих ти препоръчала д-р Белчев-работи и по здравна каса,гледа и на ехограв.Много добър специалист е.Д-р Бедросян също е много добра-на Битоя 1 е кабинета,работи с касата,не зная за ехо,но е много груба,иначе е добра.

# 51
  • Мнения: 2 898
Не познавам лекарите, които препоръчваш, но при бащата на Тони&то нещата вече са на ниво прием в болница, коронарография, и евентуално операция. Така, че тя се е ориентирала съвсем правилно към лекари, които работят в кардиология и кардиохирургия.

# 52
Аз мога да ви препоръчам един мнго добър лекар ,който обаче не е към касата .Това е Д-р Ангелов,той преглежда във мед център Хипократ-Варна!

# 53
  • Варна
  • Мнения: 73
Здравейте,
както бях писала по-горе - на баща ми му направиха цветната снимка на коронарните артерии, оказа се че няма нужда от каквито и да било интервенции, тъй като запушванията не били много големи 40% и го изписаха от болницата, назнчиха му нови лекарства, с които кръвното му от 2 дни е 90/60, понякога долната граница дори е малко под 60. Консултирахме се с лекаря, намалихме дозата на едното лекарство, но пак е толкова. Притеснявам се нормално ли е да има това кръвно. Преди месец и половина като влезе по спешност в болницата му беше 150/90 стигащо и до 170/90, и изведнъж толкова ниско. Чудя се вече какво да правим, търсим свестен кардиолог по Здравна каса да следи състоянието му. Диагнозите му са много около 10тина, не знам кое от кое е по-сериозно, мен лично най-ме притеснява сърдечната недостатъчност с думите "хронична изострена тотална" отпред.

# 54
  • Мнения: 21
Добър кардиолог  ще намерите  в лице3то на  доктор Гергански - работи във Варненска  кардиология -  в двора на окръжна болница.Отличен  кардиолог  благодарение на него  съм още жива

# 55
  • Мнения: 2 898
Добър кардиолог  ще намерите  в лице3то на  доктор Гергански - работи във Варненска  кардиология -  в двора на окръжна болница.Отличен  кардиолог  благодарение на него  съм още жива

 maja_72 , дай повече инфо за този център. Знам го, но не съм влизала.Защото и ние продължаваме да търсим добър кардиолог за наблюдение по каса.Иначе, ако е да плащаме, има къде да отидем.
Тони&то , радвам се, че баща ти се е разминал само с коронарографиията. естествено не съм лекар, но знам че с лекарствата изкуствено се поддържа ниско кръвно.

# 56
  • Мнения: 46
В Света Марина са най-добрите кардиолози, същото важи и за клиниката по кардиохирургия  Simple Smile

# 57
  • Мнения: 2 898
La`Descarada , най-накрая да сме на едно мнение с теб!

# 58
  • Мнения: 8
zdraveite  maika mi ima problemi sas sarceto minalata godina  i praveha koronarografiq vav varna no problemite i prodaljavat nqma nikakv efekt ot neq zapisa se za ponedelnik pri d-r velikova  dano da moje da i pomogne 4e to e golqmo hodene po makite v dobrich s na6ite lekari vseki i smenq lekarstvata i kazva 6te pie6 moite no nqma podobrenei daje naprotiv. Cry

# 59
  • Мнения: 2 898
Ако наистина искаш лекар, който да помогне, заведи майка си при доц. Георгиев.

Общи условия

Активация на акаунт