Прокървих , нормално ли е или да се шашкам!

  • 772
  • 10
  •   1
Отговори
  • благоевград
  • Мнения: 164
Пиех противизачата4ни  2 години спрях ги миналия месец щом свърши опаковката дойде ми  и ми свърши в събота днес е вторник и отново прокървих нормално ли е ?  newsm78 Утре имам час при гинеколог но немога да чакам притеснена сам много.

# 1
  • Мнения: 753
аз мисля,че е нормално-хормоните трябва все пак да се пренастроят на новите условия,но ,разбира се питай лекар.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 586
Не мисля, че е нещо притеснително, но все пак лекарят ще каже най-добре.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 345
Не мисля, че е нещо притеснително, но все пак лекарят ще каже най-добре.

 Peace

# 4
  • Мнения: 961
Не мисля, че е нещо притеснително, но все пак лекарят ще каже най-добре.
Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 44 014
Имай търпение до утре на прегледа.
За мен никое извънредно кървене не е нормално и би ме притеснило, но чак да се шашкам бих се въздържала, особено ако др ден съм на лекар. Освен ако не е обилно кървенето.
Знам че е нормално за началото на прием на хормони да има в почивките между опаковките по няколко капчици кръв....докато се приспособи организма.

# 6
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Какво стана на прегледа Rolling Eyes Praynig

# 7
  • благоевград
  • Мнения: 164
Причината е раничка на маточната шийка нищо страшно . Цитонамазката ще каже какво да правим понататък. Успокоих се!!!

# 8
  • Мнения: 1 085
Раничка на шийката на матката не е ''нищо страшно''.Дано излезнеш хубава група от цитонамазката!Не те плаша наистина не е много страшно но не е и за пренебрегване!

# 9
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не мисля, че е нещо притеснително, но все пак лекарят ще каже най-добре.
Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 44 014
Раничка на шийката на матката не е ''нищо страшно''.Дано излезнеш хубава група от цитонамазката!Не те плаша наистина не е много страшно но не е и за пренебрегване!

така е Wink

Общи условия

Активация на акаунт