25 години брак

  • 4 805
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 917
Нямам идея какво да подаря  Sad
рових се, но нищо не намерих
какъв подарък би бил подходящ за повода  newsm78

# 1
  • Мнения: 656
25 години е сребърна сватба.

# 2
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 146
Сребро се подарява според това.

На майка ми и баща ми им подарихме по същия повод преди време комплект Йенски тенджери и комплект ножове, но това те си избраха. Нищо сребърно Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 950
Здравей те вече са ти казали и ориентирали  Wink   Peace   ама и аз ще кажа нещичко  Mr. Green Whistling
Ако има нещо което искат или харесват а не са си взели ги изненадай или питай и за допълнение вземи нещо сребърно и го гравирай  за да остане за спомен  Wink

# 4
  • Мнения: 917
утре трябва да купя нещо, а още нямам идея  Confused

# 5
  • Мнения: 3 453
Зависи колко близки са ти хората. Аз бих им подарила тридневна почивка някъде.

# 6
  • Мнения: 917
много са ми близки
казват сребро се купува, ама какъв подарък и за двамата и сребърен ? newsm78

# 7
  • Мнения: 4 753
Ами обиколи няколко магазина за сребро и се поогледай, може подаръка сам да ти подскаже, че е точно за тях  Wink
Когато избирам подарък за близък човек така правя, оглеждам се внимателно в магазина докато си мисля за него и се получава  Joy

# 8
  • Мнения: 950
stelt77 е права понякога наистина става така с подаръците  Peace
Съжалявам мила че си затруднена ,но като не познавам хората /вкусове и разбиране/ не мога да предложа нищо   Tired
И все пак успех и дано намериш нещо  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 95
Имаме такъв празник това лято. След толкова години семеен живот в къщата има всичко, затова бих предпочела подарък-спомен. Аз бих се зарадвала на 2 сребърни чаши и бутилка вино (да си я изпият младоженците) - има чудесни в сувенирните магазини.

Ние със съпруга ми, за подарък си правиме малка екскурзия до Виена по този повод - за нас и двете ни деца. Няма да организираме тържества - просто ще се порадваме на възможността да преживеем заедно четиримата емоциите от тази разходка.

# 10
  • Мнения: 917
мисля си за сребърна рамка за снимка и да сложа тяхна снимка  Thinking

# 11
  • Мнения: 4 753
Аз бих се зарадвала на 2 сребърни чаши и бутилка вино (да си я изпият младоженците) - има чудесни в сувенирните магазини.

Това също е добра идея, по принцип на сребърни сувенири се радват жените, но с чашите ще е и за двамата. Когато имат повод може да си ги използват, като сувенир също стават.

# 12
  • Мнения: 917
купих сребърна рамка и ще им сложа тяхна снимка  Flutter
мерси за отговорите  Hug

Общи условия

Активация на акаунт