Забравяли ли сте в къщи включен електрически уред?

  • 5 788
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 122
Случвало ли ви се е да забравите включен електрически уред в домът си и да излезете. Кога се сетихте за небрежността си и какво направихте след това.

# 1
  • Мнения: 656
Да, ютията...
Мъжът ми подари една от първите ютии, които продаваха в България с опцията да се самоизключват в състяние напокой повече от 3 минути... На нея пишеше "за начинаещи домакини"  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 3 154
Случвало ми се е. Една сутрин решихме, че няма да палим парното, защото няма да сме у дома през деня и включих един радиатор, за да затопля стаята докато се нагласим (когато работи по-дълго кабела му много се нагорещява). Включих го сутринта, заминахме на гости на нашите. Вечерта като тръгвахме си помислих какъв студ ще е вкъщи сега и  #Crazy Не бях изключила радиатора! Възможно по най-бързия начин стигнахме до вкъщи. Когато влязохме в нашата улица се заоглеждахме дали се вижда дим и пожарни... Е слава Богу, нямаше нищо подобно. Само в стаята беше непоносима жега Laughing

# 3
  • Мнения: 2 978
Не, но редовно си мисля, че съм забравила ooooh!

# 4
  • София
  • Мнения: 3 421
 Не, аз не забравям такива неща, а мъжът ми направо е параноик на тази тема и се връща по сто пъти да проверява. Дори да му казвам, че съм 120% сигурна, че съм изключила ютията, той ходи да си провери - да е сигурен, иначе не му е спокойно.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 079
Случвало ми се е да изляза и на 15-тата минута, след като съм излязла да се питам: "Изключих ли ютията?" newsm78
Е, не се върнах, защото вече пътувах в рейса, за место извън София, но помолих комшийката да изключи тока в апартамента от електромера.
Е, когато се върнах разбрах, че ютията е била изключена, но и хладилника беше размразен.  Sick #Cussing out

Случвало ми се е да забравя на печката с газ мляко, което се вари.
Но се върнах бързо-бързо, защото си спомних какво съм направила преди да изляза!  Sick

# 6
  • София
  • Мнения: 4 865
Да, бях още ученичка. Прибрах се с такси от училище след втория или третия час. Пред блока миришеше страхотно на печени чушки. Във входа миришеше на изгоряло. В апартамента вече не миришеше - съседите бяха разбили вратата и бяха отворили всички прозорци. Пожарна нямаше. Изхвърлих тавата с чушките.

# 7
  • Мнения: 1 092
Не!Но често съм с такова чувство.

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Не съм. Ютията винаги я прибирам на високо след гладене поради детето. Печката изключвам в момента на готвене. Телевизорите не ги броим. То май друго електрическо, което да може да направи поразия, у нас няма общо взето.

# 9
  • Мнения: 419
Случвало ли ви се е да забравите включен електрически уред в домът си и да излезете. Кога се сетихте за небрежността си и какво направихте след това.
Не съм. Но съм се връщала 1000 пъти заради ютията  ooooh! за да установя, че е изключена  #Crazy.
След което спрях да гладя сутрин bowuu.

# 10
  • Мнения: 2 161
Ни-ко-га.

# 11
  • Мнения: 824
Аз тази сутрин за последно.Моят мъж още ми мисли наказанието за довечера и не спира да ми мрънкаааааааааааааа. Close

# 12
  • Мнения: 606
  Крушките електрически уред ли са???  Crazy

# 13
  • София
  • Мнения: 4 736
Да.Преса за коса съм забравяла поне 2-3 пъти, единият път се беше разтопила  ooooh!

# 14
  • Мнения: 2 897
Да.Като студентка. Бях сложила на котлона една супа за вечеря,но съм задрямала на фотьойла...Добре,че дрямката беше кратка,не ми се мисли за последиците CrazyОт тогава-никога,по сто пъти проверявам преди да изляза някъде.

Общи условия

Активация на акаунт