Спират ли ви често катаджии и как се оправяте с тях

  • 1 594
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 824
Нямам време да пиша,за това накратко.
На едно кръстовище изпадна регистрационната табела с номера на автомобил,който не видях каква марка е.
Мисля,че можем да спестим на човека "ходене по мъките",смяна на талона,разправии с КАТ и .н.
Та номерът е:
С 8766 ХМ
Дори не знам дали е коректно от моя страна публикуването му,но мисля че ние можем да помогнем.


Това беше първата темичка,разбрах какво трябва да направя и ще го направя.
Обаче по-надолу стана въпрос и за КАТ .Тъй като мен наистина ме спират почти всеки ден,случва се и да ме гонят с колата си,ама аз не спирам,защото си мисля,че не гонят мен.Щото нали съм родена за невинна?!
Та как е при вас?Често ли ви спират и как излизате от ситуацията,когато сте не/виновни?

По-късно ще се включа и със случки.

Последна редакция: пн, 03 мар 2008, 12:40 от Esscape

# 1
  • Мнения: 750
Миличка,хубаво е,че искаш да помогнем....но ние не сме КАТ!
Отиди в МВР и дай номера,те ще чукнат на компа и ще го намерят човека.
  bouquet

# 2
  • Мнения: 824
Мислех,че ако случаят стигне до КАТ,така или иначе ще го накарат да смени номера.Но не съм запозната какво се прави в такива случаи.Даже не знам дали е законно това,което се опитвам да направя.

# 3
  • Мнения: 307
 (3) При загубване или открадване на табела(и) с регистрационен номер те се обявяват за издирване, а номерът не се използва за регистрация до изтичане на отбелязаната върху табелите година на валидност. Превозното средство се регистрира с нов регистрационен номер по установения ред.
(4) При повреждане на табелите се допуска изработването на нови табели със същия регистрационен номер.
(5) Върнатите или подменените поради повреда табели с регистрационен номер при необходимост се изработват и използват повторно за регистрация в срок до 30 дни след освобождаването им.

# 4
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Отиди и остави номера в КАТ. Хората може да си го потърсят там. Мъжът ми си загуби номера и аз ходих да го търся в КАТ. Имаше много оставени номера.

# 5
  • Мнения: 824
Отиди и остави номера в КАТ. Хората може да си го потърсят там. Мъжът ми си загуби номера и аз ходих да го търся в КАТ. Имаше много оставени номера.
Ще го дам довечера на катаджиите,които ши ме спрат.Те така или иначе си ме спират всеки ден,а днес не са.Има време до вечерта. Grinning

# 6
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Ти да не си на абонамент  Joy

# 7
  • Мнения: 824
Ти да не си на абонамент  Joy
Подозирам,че някой ме е абонирал. Joy

# 8
  • София
  • Мнения: 5 074
Като си млада и хубава, ще те спират !!!
Що мен не ме спират, а Joy Joy Joy

# 9
  • Мнения: 824
То се видя,че на човека тук няма да му помогнем,ами да взема да преименувам темата и да си поговорим за рекета на Катаджиите.

# 10
  • Мнения: 3 459
Ще го дам довечера на катаджиите,които ши ме спрат.Те така или иначе си ме спират всеки ден,а днес не са.Има време до вечерта. Grinning
Shocked
И кви са им доводите да те спират всеки ден  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 824
Ще го дам довечера на катаджиите,които ши ме спрат.Те така или иначе си ме спират всеки ден,а днес не са.Има време до вечерта. Grinning
Shocked
И кви са им доводите да те спират всеки ден  Rolling Eyes
После ще разкажа,че сега съм ангаже.

# 12
  • Мнения: 4 916
С моята честна физиономия досега не са ме спирали, да чукам на дърво. Иначе се гледаме всеки ден - или в локалното на Плиска, или по улицата към нас... обаче един съсед (с опасна комбинация - ауди, с търговищка регистрация) толкова често го спират, че вече им кима като на познати.

# 13
  • Мнения: 824
С моята честна физиономия досега не са ме спирали, да чукам на дърво. Иначе се гледаме всеки ден - или в локалното на Плиска, или по улицата към нас... обаче един съсед (с опасна комбинация - ауди, с търговищка регистрация) толкова често го спират, че вече им кима като на познати.
Стига бе,моята физиономия не е нечестна,нямам вид на престъпник.Колата ми е със софийска регистрация(номерът не е кой знае колко запомнящ се),но си е чисто дамски модел.Може и за това да ме спират гадовете.Дори съм им го казвала,а те твърдят,че не е заради това.

Последна редакция: пн, 03 мар 2008, 13:21 от Esscape

# 14
  • Мнения: 4 916
... Стига бе,моята физиономия не е нечестна,нямам вид на престъпник.Колата ми е със софийска регистрация(номерът не е кой знае колко запомнящ се),но си е чисто дамски модел.Може и за това да ме спират гадовете.Дори съм им го казвали,а те твърдят,че не е заради това.

Ако е някой бонбонест модел, като нищо те спират именно за това, бъди сигурна.

Общи условия

Активация на акаунт