Предложете ми хомеопат в Търново или областта...

  • 1 308
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 176
Разбрах вече за един хомеопат в Търново (доктор Хаджиев, май беше), но сумата, която взимал за първото посещение ми се вижда доста високичка за нашите възможности, а именно 50 лева и то при условие, че се касае за бебе... Аз много искам да помогна на сина си да се оправи, но не мисля, че е редно някой да използва това, за да получи повече пари... Моля помогнете.  Hug

# 1
  • Мнения: 88
Здравей,Деска!Аз за В.Търново съм чувала единствено за д-р Хаджиев и за Наталия Недева,но тя е от Пловдив и идва само веднъж месечно.Цените при нея са къде -къде по-ниски ,но ако ти се наложи трябва да ви лекува по телефона.При д-р Хаджиев първоначалния преглед е 50 лв,а всеки следващ 25 лв.Аз водя сина си при него от септември 2007 г,но до сега проблема ни не е решен.Дори сега го лекувах с хомеопатия / висока Т , кашлица и хрема /, но в крайна сметка пак стигнахме до Аб тъй като направи бронхит.Много майки са доволни от него,наистина ти обръща нужното внимание и можеш да го безпокоиш денонощно,но си зависи от характера и личността на детето за да се назначи правилното лекарство.При нас явно не е дошъл този момент все още.Надявам се да съм ти била полезна.Ако искаш може да ми пишеш и на ЛС.

# 2
  • Мнения: 89
Аз мога с две ръце да ти препоръчам д-р Росица Димитрова. Цялото семейство на нея разчитаме, когато се наложи. Кабинета й е в поликлиниката, 1 етаж - №112. Ако искаш координати - пиши ми на c.ivanova@abv.bg.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт