Сватбена рокля - къде?

  • 65 725
  • 122
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 786
Здравейте Simple Smile
Не знам дали това е най-подходящия форум, но не намерих по-подходящ да си задам въпроса.
Скоро ми предстои сватба и съм решила да си шия роклята в България.
Препоръчайте ми качествени шивачи, които няма да ми изгубят времето и парите, а ще ушият роклята на моите мечти  Wink Blush
Благодаря предварително  Hug

# 1
  • Мнения: 577
Предлагам ти да си направиш една разходка до Асеновград.Миналата седмица бях там с племенницата за бална рокля.Има уникални модели и голям избор.Шият това,което ти кажеш.Избираш си материя,комбинации,камъни Swarovski.....  bouquetУспех!

# 2
  • Ориндж каунти
  • Мнения: 95
Гледам, че са ме изпреварили.
Но съвета е повече от добър. Пали колата/влака/автобуса и бегом марш към Асеновград. Няма да съжаляваш.

# 3
  • Мнения: 22 343
Ето тук правят страхотни рокли, но една такава излиза от 3000лв нагоре.
http://astellaatelier.com/

Можеш да видиш и на Виргиния Здравкова.

# 4
  • Мнения: 2 786
Благодаря, момичета.
Аз съм си правила роклята за бала в Асеновград и имам някакви спомени, че там изборът на булченски рокли беше голям.
А знаете ли някоя конкретна фирма, за която има добри отзиви?
Защото сигурно има и по-некачествени и по-качествени шивачи.

sorcererals, малко трудно ще запаля колата, защото съм в Норвегия Wink
И трябва да си планирам нещата добре, а и сега не е ли лудница там заради абитуриентските балове?  newsm78

# 5
  • Мнения: 622
С две ръце ти препоръчвам роклите на фирма Радост. Магазина се намира на Пиротска, в първия безистен от ляво ако идваш от пазара Кирков. Сестра ми си ши балната рокля, а аз  сватбената- и двете сме супер доволни, самата Радост е много мила и внимателна, приема всякакви идеи и дава такива. Занесох й няколко снимки с различни модели рокли и накрая направихме един комбиниран вариант от всичките, крайният резултат много ми хареса. Ако те интересува нещо повече, пиши на лични.  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 186
Роклята  на  твоите  мечти можеш да откриеш
там  където аз открих своята може  би Simple Smile
Сватбен салон SHU-SHI намира  се на  Витошка
а ето ти  и сайт с част от роклите,които можеш да си поръчаш
поне преди 2 години беше  този :0
http://www.morilee.com/bridal.aspx

а ето я  и моята  рокля,дано ти хареса

# 7
  • Мнения: 53
Отиваш в Асенов град-на площада има магазин"СИЯНА" роклите не са много скъпи.Могат да те консултират наистина добре.Има готови,а шият и по поръчка.Изпратих една приятелка и си взе за 330лв.Сватбата й е на 8 март.

# 8
  • Мнения: 1 477
И аз ти препоръчвам да отидеш в Асеновград.И за бала и за сватбата си взех роклите оттам.

# 9
как сте всички:)
аз сега започвам да търся ,така,че честичко ще с еотбивам в тази тема
Вече четох доста из форума и мисля,че всичко опира до личните разбирания
на булката за естетика , какво значение отдава на сватбата,но и до пари.Все пак ще носим роклята само една вечер,така че надявам се да намеря
нещо хубаво и на сносна цена.Аз лично ще започна от булчински център София,но от сега съм предубедена.Надявам се на приятна изненада!!!
За магазините по Пиротска съм чувала много негативи и дори няма да ходя до там.За Асеновград чета и чувам противоречиви мнения.
Мен ,обаче също ме интересува конкретно място с богат избор,добри материи и ОК цени?
До скоро:)

# 10
  • Мнения: 953
Определено препоръчвам Асеновград.

# 11
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Асеновград е мястото  Peace Peace Peace

По-големи булченски ателиета бяха "Сиана" и "Милена". Сега може да има и нови  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 600
асеновград Peace

моята беше от там - с две ходения за 2 седмици. много красива, скъпо изглеждаща, за 220лв. по онова време в софия не намирах нищо под 500-600лв. ако отидеш в ранна сутрин, а не са заети, може да ти я ушият до вечерта.

# 13
  • Мнения: 128
 Понеже на мен съвсем скоро ми предстои радостното събитие, мога да препоръчам роклите на "Аз и ти". Моята рокля е тяхна, избора е голям. Седалището на фирмата е в гр. Смолян, но моделите можеш да видиш в магазина им на ул. "Княз Борис I"135 или в Сватбения център срещу бизнес парка в Младост! В Сватбения център можеш да видиш и модели от много други фирми, а и други неща, които ще са ти необходими за сватбата. Пожелавам ти успех, и дано намериш роклята, за която си мечтаеш!

# 14
  • София
  • Мнения: 5 919
Аз пък ще препоръчам ателие "Александра", шият в Асеновград, но имат и магазин на "Пиротска" - от "Ботев" тръгваш към "Опълченска", пада се вдясно. Имат много хубави модели и шият без много-много проби. Не знам какво е положението с поръчка на рокля по снимка, но не пречи да провериш! Peace

Общи условия

Активация на акаунт