хапчета за смучене против кашлица

  • 12 351
  • 8
  •   1
Отговори
  • На плажа
  • Мнения: 1 104
Препоръчайте ми моля ефикасни хапчета против кашлица за 4.5 год. дете.Не кашля постоянно,но всяка сутрин се закашля.Продължава около половин- един час.Вече е изпила 2 шишета сироп и ми се изка нещо друго да пробваме.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Каква кашлица има суха или влажна?

# 2
  • София
  • Мнения: 4 570
Щом е повече след сън явно са секрети, промивайте носа със Стеримар. Иначе моя син харесва пастилите с касис на Исла /за суха кашлица/.

# 3
  • На плажа
  • Мнения: 1 104
Извинете за отсъствието,но нямах нет.Колкото до кашлицата,по скоро е суха,даже може да се каже,че е по скро покаляне.
Щом е повече след сън явно са секрети, промивайте носа със Стеримар. Иначе моя син харесва пастилите с касис на Исла /за суха кашлица/.
Какви са тези пастили?Билкови ли са?И има ли ефект?

# 4
  • София
  • Мнения: 4 570
Ами май са билкови. ние сме доволни от тях.

# 5
  • На плажа
  • Мнения: 1 104
Благодаря Спокойна,ще ги пробваме

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Точно и аз щях да ти препоръчвам пастелите на Исла муус.Имат и карамелени дребния ги смуче с удоволствие.
Само че това само сутрешно покашляне по-скоро ме въвежда на мисълта,че спи на много топло или на много сух въздух.

# 7
  • Мнения: 27 524
Исла. Малкият ползва с вкус на Касис, обожава ги и имат ефект.  Peace



# 8
  • На плажа
  • Мнения: 1 104
Блонди благодаря за нагледния материал.Внашата аптека ги нямаше,затова взех отново ефизол,но като докарат ще взема и от тях.Предполагам,че има разлика в действието и на трите вида.Или просто са с различен вкус.Относно публикацията на глухарче най вероятно е  топло, но нашия татко все ми се кара,че е леко облечена.

Общи условия

Активация на акаунт