каква сокоизтисквачка използвате?

  • 15 160
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 521
Каква сокоизтисквачка използвате?  Когато в къщи има бебе или малко дете времето е ценно и често недостатъчно. Препоръчайте такава сокоизтисквачка, която да се чести лесно и да прави хубав сок. Както казват в рекламния бизнес - " почистване с една ръка и с едно движение"

# 1
  • Мнения: 17 401
НЯМа такава. МОга да ти кажа каква имам и НЕ използвам- Де Лонги( хубав сок прави Grinning)

# 2
  • Мнения: 4 362
Не ти препоръчвам да си взимаш такава с кранче отдолу като чешмичка за да си наливаш сока. Много трудно се чисти и се задръства от плодовете. Ние вече сме само с блендер. Много лесно се мие и поддържа. Соковете са по-гъсти. Гледаи да ти е стъклена каната.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 570
Аз съм с Мулинекс от 10на години, много доволна  Hug. Не че се мие с една ръка, ма не е проблем, след като ми цеди морковите както искам.

# 4
  • Мнения: 3 459
Бош, ама не я ползвам  Peace
Раглобяването и е супер трудно.

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Каква сокоизтисквачка използвате? 

Никаква,но имам Ронсон Peace

# 6
  • Мнения: 4 335
Взех си на Делонги,сока си е хубав,ама голямо разглобяване и не много лесно миене(не вярвам да има такива като по рекламите за по4истването с една рька)  bouquet

# 7
  • Мнения: 5 026
Де Лонги.

# 8
  • Мнения: 930
имам Бош, но трудно се разглобява  и почиства и затова предпочитам соковете в кутия

# 9
  • Мнения: 4 335
Е да,но вкусовете са коренно разли4ни,те в кутиите какви сокове са Thinking

# 10
  • Мнения: 1 193
Ние сме с "БРАУН", доволна съм и не ми е трудоемко измиването. Въпрос на навик  Peace
Пресния сок е незаменим  Grinning

# 11
  • Мнения: 41
И ние сме с "Браун",много съм доволна. Прави хубав сок и не се мие трудно.

# 12
  • Мнения: 353
Аз имам "Витал център". Не изстисква добре плодовете и сока е по-скоро нектар. Почистването също не е особено лесно.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 1 250
Моята е на Елит и си я ползвам 4 години вече. Цедката обаче верно се почиства трудничко...

# 14
  • Мнения: 187
Моята е SOLAK, но не се мие толкова лесно,то май няма такава.

Общи условия

Активация на акаунт