козметиката на Pupa

  • 8 764
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 893
Напоследък в доста теми срещам отзиви за Пупа но много...кратички!
Който има впечатления нека сподели!

# 1
  • Мнения: 2 407
Спиралата им беше номер едно.
Сенките и сега са добри.

# 2
  • Мнения: 1 310
В момента ползвам фон дьо тен на Pupa и съм доволна - има добра покривност, не ми се омазнява кожата и е със SPF фактор.  newsm03

# 3
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Аз имам палитрата за грим на Пупа във формата на мече  Grinning Доволна съм от продуктите, които съдържа - черен молив, пудра, руж, сенки и гланцове за устни  Sunglasses

# 4
  • Мнения: 779
4ервилата им са много хубави Peace

# 5
  • Мнения: 1 645
Преди ползвах много техни продукти.За ранна тинейджърска възраст говоря-1994 някъде.Помня че нямаше много голям избор козметика тогава,или поне не беше като сега.Орифлейм тъкмо навлизаха на Българския пазар...спомени Mr. Green
Та тогава ползвах някои неща на Пупа-моливи,червило,спирала.Бяха разкошни.Помня как ходих във Велико Търново в една парфюмерия да гледам разкошните им палитри.Гледах ги тези мечета и мишчици и се възхищавах,но за тогава бяха много много скъпи ,още повече за тинейджър.Много трудно се намираха и сега пак е така,никъде не виждам Пупа. И затова си останаха за мен като нещо луксозно.В Ягодка чат пат пускат по нещичко.Преди много имаше в магазин Конкорд,сега не знам.Бих си купила тяхна палитра с голямо удоволствие и желание.Парфюмите им също много ми харесваха Peace

# 6
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Преди ползвах много техни продукти.За ранна тинейджърска възраст говоря-1994 някъде.Помня че нямаше много голям избор козметика тогава,или поне не беше като сега.Орифлейм тъкмо навлизаха на Българския пазар...спомени Mr. Green
Та тогава ползвах някои неща на Пупа-моливи,червило,спирала.Бяха разкошни.Помня как ходих във Велико Търново в една парфюмерия да гледам разкошните им палитри.Гледах ги тези мечета и мишчици и се възхищавах,но за тогава бяха много много скъпи ,още повече за тинейджър.Много трудно се намираха и сега пак е така,никъде не виждам Пупа. И затова си останаха за мен като нещо луксозно.В Ягодка чат пат пускат по нещичко.Преди много имаше в магазин Конкорд,сега не знам.Бих си купила тяхна палитра с голямо удоволствие и желание.Парфюмите им също много ми харесваха Peace

Вносители на Пупа са Blick. Има ги в ЦУМ, има магазин на Blick и на ул. Иван Асен II, близо до Орлов мост  Peace

# 7
  • Мнения: 1 645
Преди ползвах много техни продукти.За ранна тинейджърска възраст говоря-1994 някъде.Помня че нямаше много голям избор козметика тогава,или поне не беше като сега.Орифлейм тъкмо навлизаха на Българския пазар...спомени Mr. Green
Та тогава ползвах някои неща на Пупа-моливи,червило,спирала.Бяха разкошни.Помня как ходих във Велико Търново в една парфюмерия да гледам разкошните им палитри.Гледах ги тези мечета и мишчици и се възхищавах,но за тогава бяха много много скъпи ,още повече за тинейджър.Много трудно се намираха и сега пак е така,никъде не виждам Пупа. И затова си останаха за мен като нещо луксозно.В Ягодка чат пат пускат по нещичко.Преди много имаше в магазин Конкорд,сега не знам.Бих си купила тяхна палитра с голямо удоволствие и желание.Парфюмите им също много ми харесваха Peace

Вносители на Пупа са Blick. Има ги в ЦУМ, има магазин на Blick и на ул. Иван Асен II, близо до Орлов мост  Peace

Ако ходя до София ще го имам впредвид Peace

# 8
  • Мнения: 27 524
4ервилата им са много хубави Peace

 Peace

Има и в подлеза на Плиска. Магазинът на Цар Иван Асен е точно срещу Райфайзенбанк.

# 9
  • Мнения: 779
всъщност ги има по4ти във всяка добра козметика Peace

# 10
  • Мнения: 395
Аз имах до скоро една огромна палитра от сенки на Пупа...бяха превъзходни. Миналата седмица си поръчах червило, ФДТ и пудра на Пупа....като пристигнат ще пиша отзиви Simple Smile

# 11
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 513
Страхотна марка са!
Преди ползвах много техни продукти.За ранна тинейджърска възраст говоря-1994 някъде.Помня че нямаше много голям избор козметика тогава,или поне не беше като сега.Орифлейм тъкмо навлизаха на Българския пазар...спомени Mr. Green
Та тогава ползвах някои неща на Пупа-моливи,червило,спирала.Бяха разкошни.Помня как ходих във Велико Търново в една парфюмерия да гледам разкошните им палитри.

Същите спомени ме връхлетяха Blushпродавха PUPA в магазин Адел след пощата,ех,спомени Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 5 026
Доизползвам сега една палитра сенки и един руж-много съм доволна  Peace

# 13
  • Мнения: 2 309
Ползвала съм червило на тази марка и не съм много доволна!Устните ми постоянно се напукват от него!

# 14
  • Мнения: 1 883
всъщност ги има по4ти във всяка добра козметика Peace
В Бютито в Мола ги няма  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт