И мъка и радост

  • 1 950
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте! Измина почти една година и чак сега макар пак с голяма болка се осмелих да говоря за това. Бях бременна с близнаци момиче и момче, но сега си имам само момче. В първата седмица на деветия месец отидох  в болницата да чуят тоновете на бебетата ми, но за мое голямо съжаление на едното бебе не се чуха. Веднага със спешно секцио родих сина си Ивайло и починалата ми дъщеричка която така и не видях....
Боже, бях готова да дам всичко само ако можеше да се върне времето назад да си ги осетя отново двечките в корема, но ...
Много обичам сина си благодарна съм, че имам него, но чувствам, че има и празнина в мен която никой с нищо няма да запълни.
 На 16.03 имаме рожден ден на който и ще се радвам и ще плача ...

# 1
  • София
  • Мнения: 1 941
hrissa,  Hug

Такъв е живота ни вече... такъв ще е и до края!

# 2
  • Мнения: 502
Съжалявам миличка, но наистина животът понякога е жесток...
Винаги ще ти е празно, но поне имаш сина си.Прегръщам те и знам, че не ти е лесно, но бъди силна Hug

# 3
  • Мнения: 3 166
Съжалявам...  Cry  Cry  Cry
Може би дарявайки любов на момченцето си, тя стига и до дъщеричката ти. Днес искрено вярвам, че децата ни страдат там, където са; че са добре и имат нужда да виждат, че и ние сме добре. Усмихни се на момиченцето ти - то ще види.
А иначе - да, животът ни никога няма да бъде безоблачно щастлив, винаги ще носим спомена... Предполагам, такава ни е била орисията.  Sad

# 4
  • Мнения: 7 107
Връзката между близнаците ти ще бъде недосегаема за другите, hrissa.
Ивчо ще има едно тайно другарче в живота си. И най-обичащата го майка на света - жена, която е способна да обича с две сърца.  Hug
А когато минат много, много години и Ивчо те е дарил и със своите деца и внуци, ще имаш възможност да се срещнеш отново с непрежалимата си дъщеричка.  Hug

# 5
  • Мнения: 611
Рони го е казала много точно  Hug
Поплачи си мила майчице , остани за малко сама с мъката си , и после  вдигни глава , протегни ръце и гушни момченцето си  Hug
А твоята дъшеричка ше ви гледа там от горе  Hug Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 6
  • Мнения: 3 016
hrissa,ще празнуваш и мълчешком ще плачеш за изгубеното бебе ,нооо не сме ние тези които решаваме съдбата си .Съжалявам за загубата ти . Утешавай със това малко слънчице, което имаш  доколкото е възможно . Дано нашите ангелчета са по - добре там горе .

# 7
Благодаря Ви и Ви прегръщам всички  Hug
Знаех, че само Вие ще ме разберете. Нека не се мъчим да запълним празнотата от нашите ангелчета, защото това място е само за тях!
Ще продължавам да си я представям в мислите си как изглежда и ще се моля, дано там горе е по-добре.

# 8
  • на дъното
  • Мнения: 1 539
Прегръщам ви заедно с Ивайло бъдете здрави,а мъката по нашите ангелчета никога няма да ни напусни Cry

# 9
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Нека не се мъчим да запълним празнотата от нашите ангелчета, защото това място е само за тях!
Ще продължавам да си я представям в мислите си как изглежда и ще се моля, дано там горе е по-добре.

Онзи ден на гроба на сина ми споделих с мъжа си, че празнината, оставена от Влади, продължава да е огромна. Въпреки слънцето, което озарява дните ми вкъщи. Съпругът ми каза- не се опитвай да запълваш тази празнина, не е необходимо...
Всички тук живеем с този товар- да си представяме какви биха били децата ни днес и утре...
И да, те са добре ТАМ, трябва да са добре. Иначе всичко, което преживяваме, не си заслужава.

# 10
  • Мнения: 1 479
. Нека не се мъчим да запълним празнотата от нашите ангелчета, защото това място е само за тях!
Ще продължавам да си я представям в мислите си как изглежда и ще се моля, дано там горе е по-добре.

[/quote] Peace

# 11
  • Мнения: 9 973
никога няма да чувстваш сърцето пълно,но поне няма да е и празно Hug
честит празник(подранила съм Blush)

Общи условия

Активация на акаунт