Бременост и температура

  • 590
  • 6
  •   1
Отговори
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
По държам температура 37,2 смятате ли че е нормално защото много се притеснявам .
Бременността ми е още съвсем в началото.

# 1
  • Мнения: 160
До края на третият месец имах температура около 37.5 и моята лекарка ми каза, че е нормално. Опасно е ако се вдигне над 38.5 , 39.0 и се задържи .

Може да се пие парацетамол за сваляне, в никакъв случай аналгин  но пак се консултирай с твоят лекар.

# 2
  • Мнения: 7 201
Спокойно,тази Т е съвсем нормална за началото на бременноста! PeaceДори е показател,че си бременна! Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 39 761
В начална бременност и аз поддържах такава темп - 37.1 - 37.2
Ако се притесняваш консултирай се с гинеколога.

# 4
  • Мнения: 1 820
Спокойно,тази Т е съвсем нормална за началото на бременноста! PeaceДори е показател,че си бременна! Simple Smile
За сега просто спри да я мериш Heart EyesА за свалянето пробвай с три чаши студена вода.Нали не те боли гарлото?Не пии хапчета по възможност,независимо какви-аз първо пробвах с бабините работи!И успявах.....Горе главата! Grinning

# 5
  • Мнения: 625
Аз съм също в началото на бременноста си и вдигнах Т,но беше вирусно.Взех веднъж парацетамол и за щастие после не съм вдигала Т.

# 6
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Благодаря Ви за успокоението. Определено нищо не ме боли. Между другото точно от тази температура се усъмних първоначално че съм бременна тъй като е имах и при първата бременност но тогава не си обръщах достатъчно внимание а и имах малко проблеми и си мислех че  е от тях.

Общи условия

Активация на акаунт