Някой ходил ли е скоро до Гърция на пазар ?

  • 830
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 155
Ако някой е ходил скоро  нека сподели  как са цените ,от къде е най-пряко като маршрут  от София ?Simple Smile
Благодаря  предварително Simple Smile

# 1
Karolyna не съм ходила скоро, но миналото лято ходих до Солун и цените направо ме уплашиха, много скъпо!

# 2
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Аз онзи ден се върнах от Гърция.Но само Космос посетихме в Солун. Не видях кой знае каква разлика от цените в МОЛ София. Аз си напазарувах от магазина на Promod.

# 3
  • Мнения: 22
Намаленията в Гърция са 2 пъти годишно. Едното беше от 15.01-29.02.2008г., а следващото е от 15.07-30.08. Най-добре е тогава да се пазарува  Peace

# 4
  • Мнения: 1 322
Ще ходя по празниците и след това ще споделя мнение.

# 5
  • Мнения: 622
ходих преди 2-3 седмици нямаше намаления, цените като тука горе-долу.Но когато има намеления тогава направо  Party #Crazy  Mr. Green

# 6
  • у нас
  • Мнения: 660
И ние може би ще отскочим по Великден и ще пиша след това  Peace

# 7
  • Мнения: 4 784
Намаленията в Гърция са 2 пъти годишно. Едното беше от 15.01-29.02.2008г., а следващото е от 15.07-30.08. Най-добре е тогава да се пазарува  Peace
Тогава наистина има невероятни неща с намаления най-малко 50 процента, че даже и 70. Аз така без да зная попаднах в един магазин на Чико и си харесах страшно много неща и когато отидох да плащам на касата, продавачката ми казва половината от сумата, която аз съм изчислила, че ще трябва да платя. И гледам като втрещена, а тя с усмивка ми съобщава радостната новина - 50 % OFF  newsm44. След това разбрах, че въпросните намаления са 2 пъти годишно.

Общи условия

Активация на акаунт