Има ли някой телефон Samsung Georgio Armani,имам въпрос.

  • 919
  • 10
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 64
Вчера мъжът ми го подари,но съм с крайно неприятни впечатления от камерата прави невероятно лоши снимки.Ходих до магазина ,но нямаха друг за да видя дали нещо не е повреден и да ги сравня.Искат да го пращат на ремонт.И другото което беше че шефката им казала че по принцип снимките били такива.Въпросът ми е ако някой има доволни ли сте от камерата?
Благодаря. Simple Smile

# 1
  • Мнения: X
http://www.mobilebulgaria.com/tests/view.php?id=40 Тук има много информация и снимки от камерата на този модел.  Peace

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 64
благодаря,просто няма нищо общо явно при мен е проблема  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 1 889
  Честито, и аз отдавна съм му хвърлила око, много е хубав !   bouquet

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Използвам темата, за да задам и още един въпрос(бях пуснала тема в На пазар, ама никой не отговори).
Лесно ми се справяте с touch screen-a? Че аз натискам един бутон, а ми лови друг? т.е. при превъртане на тел. указател трябва неколкократно да натискам в/у избраното име, докато ми уважи командата и постоянно трябва да забърсвам екрана Close

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 64
И аз имам прпблем с touch screen и най-вече когато ползвам тел.указател докато намеря дадено име се изпотявам.Не е май най-удобното нещо  ама карай.Твоите впечатления от снимките какви са?

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 64
  Честито, и аз отдавна съм му хвърлила око, много е хубав !   bouquet
Благодаря  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 5 826
Би трябвало да прави хубави снимки с 3.15 MP-ва камера  Thinking
Моят телефон е с такава и прави страхотни снимки.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 702
Много ми е важно да разбера, ако заснемеш страница с нормален шрифт с тази камера и качиш снимката на компютър, текстът може ли да се чете?

# 9
  • София
  • Мнения: 5 826
Много ми е важно да разбера, ако заснемеш страница с нормален шрифт с тази камера и качиш снимката на компютър, текстът може ли да се чете?

Ще ти кажа довечера, че съм на работа и нямам кабел в себе си.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 702
ОК, ще чакам  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт