4-токласниците...

  • 11 899
  • 306
  •   1
Отговори
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ЧБМ!

# 1
  • София
  • Мнения: 11 692
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!

БЕЛИ И ЧЕРВЕНИ,ВЕСЕЛИ И ЗАСМЕНИ!



                     

# 2
  • Мнения: 1 712
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!

# 3
  • Мнения: 1 312
Честита БАБА МАРТА

# 4
  • Canada
  • Мнения: 1 773
ЧБМ и отвъд океана Grinning Приемате ли сред вас още една мама на 4-токласничка?

# 5
  • Мнения: 31
Честиат баба Марта момичета Hug
С пожелания за здраве и дълголетие на Вас и ваички,които обичате Hug
желаия Ви сланчев,весел и усмихнат първомартенски ден. Hug
Усмихваите се повече от вчера и по/малко от утре  bowuu Grinning

# 6
  • Мнения: 31
Здравей Снежи.Добре си дошла Hug
И на вас всички българи,отвът океана/ЧБМ Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 1 775

Мартенички, мартенички - бели и червени -
Да сте здрави, румени, весели и засмени!

# 8
  • Bristol
  • Мнения: 9 358
ЧБМ момичета!!!
ЧБМ и отвъд океана Grinning Приемате ли сред вас още една мама на 4-токласничка?
Снежи, от кога не съм те засичала във форума  Hug Много приятно ми стана да те видя в тази темичка!
Руми, и ние сме от 2001 навън, Тук започват училище от 4 години и щом дойдохме, моят тръгна и така до ден днешен. По едно време се чудех да се приберем за година в БГ, поне първи клас да изкара, но точно тогава съпругът ми имаше проблеми в работата, преместихме се в друг град, аз започнах работа, купихме къща, забременях и връщането се поотложи  Crazy Сега вече ми се струва трудно реализуемо  Rolling Eyes
Днес използвахме слънчевия ден и заведохме децата в една ферма. Голяма радост беше и за двамата, галиха какви ли не животни, храниха ги, доихме крава и в една плевня сред купите сено играха. Ех, припомних си ваканциите при баба на село  Grinning

# 9
  • Мнения: 3 743
Аз се чудя къде ни изчезна темата, а то вече имало нова Simple Smile
ЧБМ на всички Hug
Добре дошли на новите мами на четвъртокласници Hug

Снежи, Честит Рожден Ден, много здраве, щастие и късмет  bouquet

# 10
  • Мнения: 31
здрвейте моми4ета Stopкаде се изгубихте!? Winkкак са малките ви палавниц!? Party
ние днес имахме тест/испит по/португалски,утре имаме по/матеметаика и в сриада по*естудо д мейо/товяа щте ре4е/природознание,родинознание,географиа и историа/ужас ве4е луднах да сам у4ени4ка Joy

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Снежи, драго ми е да те видя и тук!   bouquet Добре дошла  Hug
Тъкмо ще имаме наблюдение от учебните процеси на повече държави. Включвай се активно и ни споделяй и там как е...

Ние изкарахме добре празниците. Сменихме дестинацията с нова... От Боровец се прехвърлихме на Пампоровец Wink . Голяма излагация е станало там... развалили са тотално целия курорт, ново строителство, никаква инфраструктура, никакви паркинги... нищо. До няколко години тотално ще го "убият". Жалко, защото си има своето очарование и защото не сме далновидни, ама никак.
Иначе си изкарахме добре, снежеца вече почва да се стопява, но става все още за ски. Аз вече го определих на време за водни ски, но нейсе  Laughing
Това е от нас за сега.
Поздрави и весел ден  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 31
Шани,аз същто сам разо4арована от Пампоровец Twisted Evil,ходих декември,като си бах в БГ.И най/голиамат простутия,коиат ми се слу4и там.В ценатра има една крачма/Белиат Елен/,ако не се лажа,инетиорат супер,бутилка вино/Хан Аспарух-21лв/мисля,4е беше и като исках да ползавам тоалетната,коиято е в мазето една жена стоеше и ми искше 0.50ст. Twisted Evilпобесниах
Но паке страхотно,4е сте се насладили на че4е май последниат сниаг при вас.
Ние в четвътак сашто трагваме за ски,че може и да не хванем и сниаг.Отиваме за три,4етери дни в Испания/Сера Невада,4е както ве4е ви споменах,тук ниам сниаг и Яни тази година нее виждал сниаг.
Хубав и спокен ден на вси4ки ви Hug

# 13
  • Мнения: 7 263
Честита Баба Марта,
Да сте бели и червени, винаги добри, засмени!!!
Да са не живи и здрави дечицата и ние покрай тях.
омичета имахме прекрасни почивни дни, и особено тежък днешен ден. Търсим бавачка така че ако някой има информация за такъв човек, да пише.
Бяхме в Габрово и В.Търново - прекрасно си изкарахме. Тези курорти Шанич вече ме изнервят. Любимото ми някога Банско заприлича на Слънчев бряг - бетонна джунгла - безлична и скъпа. Грозна и мръсна, няма вече индивидуално отношение, няма вече уютни кръчмички с пет маси. Боровец одавна вече не ме кефи, явно и Пампорово ще го изключа... жалко не остана вече свестен зимен курорт. То не че и по морето остана нещо нормално де. Созопол стана троен....
Абе ако продължат така да строят грозотилища навсякъде след пет - шест години се надявам да започнат да рушат. Разсипаха хубавата ни природа #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 14
  • София
  • Мнения: 11 692
Лени добре дошла!
За бавачка не мога да ти помогна,но искрено ти съчувствам!Днес ли те "зарадва"?
Прочетох темата ти,че търсиш бавачка.Все пак жената е коректна да те предупреди достатъчно по-рано.
Стискам палци да намериш,но проблемът не е лесен,знаеш...
Моята просто един ден не дойде,а и здравословния проблем,който беше изтъкнала ще се окаже май балон,ама както и да е.
Благородно завиждам на всички,които сте били извън София тези 3 дни.Аз бях сама с децата  Sad,мислех,че съм свикнала,ама май не съм...

Общи условия

Активация на акаунт