Изоставаме с 2 седмици и 3дни

  • 1 477
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 367
Здравейте!Днес е много тъжен ден за мен!Ходихме на фетална морфология днес и се оказа ,че сме по-малки с 2 седмици и 3 дни.За първи път ни гледаха  в 13 седмица-тогава си отговаряше,след това пак на 17седм-тогава беше изостанала с 10 дни-15 седмици и 4 дни,а днес с още 7 -8 дни!Всичко друго е ок-сърце,бъбреци,ч,дроб,бял дроб-всичко е окно за 20,5 дни Cry Наистина се стреснах!менструацията ми беше редовна„@ма лекари ме гледаха-изглеждаха стреснати.Пуснах се генетични изследвания-ДНК  и други.Ох,колко по-лесно е било навремето без тези апарати без Чернобил и храните пълни с нитрати! Наистина се притесних!

# 1
  • Мнения: 9 814
 PeaceВсичко ще бъде наред. При мен също имаше съмнения, че вървим седмица назад, но се оказаха погрешни.

# 2
  • Мнения: 959
Спокойно Hug
Изчакай изследванията и не се тревожи.
Щом, е ок - сърце, бъбреци, ч.дроб, бял дроб- може и да няма за какво да се тревожиш.
Мисли позитивно. Hug
Стискам палци, всичко да е наред. Peace

# 3
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Стискам палци  fingerscrossed

# 4
  • Мнения: 403
Спокойно Hug
Изчакай изследванията и не се тревожи.
Щом, е ок - сърце, бъбреци, ч.дроб, бял дроб- може и да няма за какво да се тревожиш.
Мисли позитивно. Hug
Стискам палци, всичко да е наред. Peace
Praynig fingerscrossed

# 5
  • по света
  • Мнения: 1 587
Дано всичко е наред,стискам палци!

# 6
  • Мнения: 961
Стискам палци всичко да е наред при вас.

# 7
  • Мнения: 336
Миличка дано при теб всичко е наред. Моят случай беше следния - на 18.02.2008 на последния ехографски преглед измериха бебето ми 2730. В деня на раждането 19.02.2008 точно преди да родя го измериха 2800 гр. Е роди се моят син Давид - 3400 гр. 51 см. Така, че понякога апаратурата греши. Дано и при теб да е така.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Успокой се, не се притеснявай, че бебчо усеща всичко. Напълно те разбирам какво ти е в момента, защото и на мен ми бяха казали същото, но впоследствие се оказа, че е станала грешка при измерването на плода и на следващия преглед всичко беше в норма. Дано и при теб е това. Успех   bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 4 585
На мен на феталната морфология , а и други лекари ми казваха, че бебето изостава с 10 дни, но не съм се притеснявала, защото казваха, че всичко е наред. Накрая се роди здраво, напълно развито, едро бебче. Дано и при теб всичко е наред! Hug  bouquet

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 250
Ние си изоставаме от началото с 10-тина дни, но  всичко си ни е наред! Важно е и как се правят измерванията. Дано всичко е наред и пре теб!  Praynig Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 11 658
Дъщеря ми от 16-17 седмица изоставаше с 1 седмица.Роди се 9 дни след термин.
Пожелавам ти безпроблемна бременност!

# 12
  • Мнения: 142
Здравейте,
Всичко това е много субективно - какво означава изоставане с 2 седмици
На мен пък ми казаха през 36 седмица, че съм била готова да раждам. А аз им казвам, как така ще раждам имам още един месец...
Спокойно, без стрес и напрежение - стискам палци.

# 13
  • Мнения: 304
Здравей,
когато лежах в патологична бременност имаше три момичета със същата "диагноза". Даже едната беше с изоставане около 4 седмици. Всички родиха здрави и хубави бебета.
Ще се моля за теб Praynig  и бебчо. Не се тревожи! Ще имаш най-прекрастното бебе  Hug

# 14
  • Мнения: 367
Според изследванията на всеки 4 седмици изостава с  1 седмица,това ме притеснява.Ако беше тръгнало така-ок,значи съм имала по-късна овулация.ако беше се запазила 10 дневната разлика от втория преглед,нямаше да се тревожа,но уви-увеличена е!Нищо немога да променя с притеснения зная,ама-какво да напавя-човешко си е!Не пожелвам подобни грижи и на най-големия си враг!Как ми се иска да е лош сън и да се събудя....  Sad Надявам се поне,ако има причина лекарите да я открият,най-страшно е неизвестното....

Успех на всички мами(бъдещи и настоящи) и нека лошите неща да ви  заобикалят,да бягат на далеко!!!


Благодаря Ви за подкрепата  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт