случвало ли се е на някой

  • 687
  • 13
  •   1
Отговори
Синът ми е на година и пет месеца и има осем зъбчета.Вчера ходихме до педиатърката му и когато му преглеждаше гърлото забеляза ,  че венците му са много подути Каза ни , че зъбчетата няма да могат да излязат сами и че сигурно ще се наложи да му се цепне венеца и ни изпрати на зъболекар.Просто не мога да си представя как ще стане това синът ми е много шавлив и като види някой с бяла престилка и започва да пищи.Случвало ли се е на някой и знае ли каква упойка се слага и дали после ще го боли

# 1
  • Мнения: 600
не се е случвало, ама ми се вижда странно. за мъдреци съм чувала, но за детски зъбчета, и то няколко...

защо не ви даде направление за детски специалист? има една клиника някъде на патриарха, ако сте от софия

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Честно казано,за първи път чувам млечни зъби да се вадят с помощ Thinking.Защо не се консултираш с детски стоматолог?

# 3
  • Мнения: 625
Нещо тая докторка много ви е ушашкала,я попитайте още някой,даже по-добре педиатър отколкото стоматолог.

# 4
  • Мнения: 252
На нас не ни се е случвало , но съм чувала че цепят венеца на децата  които имат проблеми с избиването на зъбите. Най - добре се съветвай и с друг лекар.
Успех Ви желая , и дано всичко мине възможно най - безболезнено.

# 5
в 16.30 имаме час за зъболекар ще видим какво ще стане

# 6
  • Мнения: 1 733
Случи се при дететнцето на една моя приятелка.

# 7
  • Мнения: 1 049
Да не би нещо педиатьрката ви да се е майтапила и да не си я разбрала.  Joy Ако е мьдрец да, но на бебе да се цепва венеца за да излезят зьбчетата за пьрви пьт чувам  newsm78

# 8
  • Мнения: 1 243
Нещо тая докторка много ви е ушашкала,я попитайте още някой,даже по-добре педиатър отколкото стоматолог.

Съгласна съм Peace

# 9
  • Мнения: 959
Честно казано,за първи път чувам млечни зъби да се вадят с помощ Thinking.Защо не се консултираш с детски стоматолог?

Правилно. Peace Потърси съвет от детски стоматолог.

# 10
  • Мнения: 78
Честно казано,за първи път чувам млечни зъби да се вадят с помощ Thinking.Защо не се консултираш с детски стоматолог?
Така ще си най-спокойна.

# 11
  • Мнения: 9 814
На мен ми се е случвало като малка. Цепили са ми венеца, за да пробият долните резци. Майка ми казва, че не е имало нищо страшно. Аз обаче по обективни причини не помня Wink

# 12
  • Мнения: 780
Не съм чувала да цепят венеца на деца.Какво каза зъболекаря?

# 13
  • София
  • Мнения: 43 903
За първи път чувам...и то за бебешки зъбки....потърсете второ мнение...най-добре наистина от стоматолог.

Общи условия

Активация на акаунт