Пожелания за 1-ви март

  • 14 564
  • 6
  •   1
Отговори
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Търсих и неможах да намеря някакви пожелания, с които да надпиша картичките с мартенички, които ще пратя на близките си. Някой може ли да ми даде идея или да ме препрати към линк, който съм пропуснала. Благодаря много предварително на всички!   bouquet

# 1
  • Мнения: 221
♥ Честита баба Марта! Бъди весела, засмяна, румена и бяла!

♥ Да си здрав и силен, да си бял и червен, да си весел всеки ден!

♥ Като мартеничка бяла и червена да сме свързани с теб вовеки и все да сме засмени!

♥ И да ми прати баба Марта дъжд и сняг, и халите проклети, аз пак ще те обичам!

♥ На баба Марта вест ще пратя да натрупа сняг пред твоята врата, за да те любя до сутринта!

♥ На ръката ти ще вържа мартеничка бяла и червена и ще те целуна по бузата бърже, за да станеш румена и засмяна!

♥ От моето сърце ще взема червеното, от твоето лице ще взема бялото и ще нарека нашата мартеница за здраве, късмет и любов! Честита баба Марта!

♥ Да посрещнем пролетта и да викнем любовта!

♥ Не бъди като баба Марта лоша, не ме гони със студ и сняг, а се усмихни и сърцето ми стопли!

♥ Любима моя, ще ти вържа мартеничка - бяла и червена. Ти ще си бялото момиче, аз ще съм червеното момче! За да сме здрави и честити! А когато видиш щърк, ти я развържи и я окачи на някое плодно дръвче, за да е богата годината, за да са пълни сърцата ни!

♥ Изплетох ти мартеничка и я нарекох за здраве, за живот и добрина! Честита баба Марта!

♥ Баба Марта бързала, мартенички вързала, на момиче и кокиче, на момче и на дръвче! Аз пък ще вържа на теб, с пожелание за късмет!

♥ Баба Марта носи пролетта, здравето, щастието и радостта! Аз ги пожелавам на теб!

# 2
  • Мнения: 221
Честита Баба Марта!
Бъдете живи, здрави, бели и червени
във вас да блика щастие и любов!
Възраждащата сила на Пролетта отново
да озарява с обич сърцата Ви и нека
вълшебно да пребъде чрез думите навеки!

Иде празник “Баба Марта”, разновидност на хазарта - купиш, кичиш шарени конци - здраве да спечелиш се надяваш ти! Фокуси такива, който прави, от злото може и да се избави! но едва ли мартеничка на ръката ще “позлати” на гаджето душата! Търговец хитро се подсмива, бизнесът добре му се развива! И друг “празник” наближава, печалбата се умножава! Който иска да се заблуждава, бързо мартенички да набавя! Който иска здраве, благини - БОГ ДА ГО БЛАГОСЛОВИ!

 hahaha

# 3
  • София
  • Мнения: 4 866
Много ти здраве!

Все пак здравето е в основата на пожеланията за този ден.

# 4
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Ей, страхотни пожелания!!! Благодаря много!   love001  Hug

# 5
  • Мнения: 917
още, още! 

# 6
  • Мнения: 950
днес получих това по скайпа:

Баба Марта прати вест,
ДА НЕ СЕ РАБОТИ ДНЕС!
Да качим краката на бюрата
и да се чешем по главата....
бели, румени, засмени...
от божествен мързел днес опиянени!
След кафенцето горещо
иде време и за още нещо...
сандвич със кюфте
и много бири със мезе...!

Здраве, щастие и рози,
Виното - във двойни дози.
Бурен .......във всички пози.
Пожелаваме на Вас
Баба Марта, Пролетта и Аз

не е за деца а само между колеги

Последна редакция: пт, 29 фев 2008, 16:14 от FEN

Общи условия

Активация на акаунт