Болки, зачервено и сърбеж "отдолу", по интимните места

  • 15 085
  • 15
  •   1
Отговори
Моля да извините анонимността, но ми е малко неудобно наистина. Без да мога да преценя каква е причината, получих от седмица и нещо страхотни болки по интимните места - от горе до долу - външни са, придружени от сърбеж и зачервени места. Когато пишкам, често викам от болка  Blush Случвало ли ви се е?
Имам възможност да отида до гинеколога си едва другата седмица, а дотогава какво да намажа? Или да промия евентуално с нещо? Ако някой може да ми даде съвет, ще съм много благодарна! Не смея да слагам нищо. Междувременно ми дойде и като че ли привръзките усложнявата положението, защото запарват цялото място.
Благодаря ви за помощта, момичета!  Hug

# 1
пробвай с Клотримазол крем

# 2
  • Мнения: 2 926
Май,май са гъбки....
Не се лекувай сама,иди да те прегледа друг гинеколог.

# 3
  • Мнения: 1 802
И аз мисля, че са гъбички.
Ами можеш да пробваш със Нистатин мас да се намажеш за да те облекчи поне малко.
Обаче през уикенда как ще издържиш?  Confused
По добре иди на лекар още днес! Успех!
  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
И на мен на гъбички ми приличат  Thinking

пробвай с Клотримазол крем

 Peace

# 5
  • Мнения: 3 459
Мисля че промивките със смрадлика и лайка биха ти облекчили болките донякъде, но знам дали е хубаво да се правят  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 1 335
Трябва да те види лекар. Извинявам се, но случайно да ползваш дамски превръзки по време на цикъл?

# 7
  • Мнения: 3 459
Трябва да те види лекар. Извинявам се, но случайно да ползваш дамски превръзки по време на цикъл?
Toва също е от огромно значение. Аз веднъж така яко си изпатих по тоя начин, че не мога да ти опиша, то сърбеж ли не беше, кво ли не  ooooh!

# 8
Трябва да те види лекар. Извинявам се, но случайно да ползваш дамски превръзки по време на цикъл?
Toва също е от огромно значение. Аз веднъж така яко си изпатих по тоя начин, че не мога да ти опиша, то сърбеж ли не беше, кво ли не  ooooh!

Да, използвам превръзки. Според вас не бива да са превръзки, ами тампон ли?  Confused

# 9
  • Мнения: 3 459
Трябва да те види лекар. Извинявам се, но случайно да ползваш дамски превръзки по време на цикъл?
Toва също е от огромно значение. Аз веднъж така яко си изпатих по тоя начин, че не мога да ти опиша, то сърбеж ли не беше, кво ли не  ooooh!

Да, използвам превръзки. Според вас не бива да са превръзки, ами тампон ли?  Confused


Не става дума за тампони, но ако можеш с тях използвай ги. Става дума за марката превръзки. Смени ги, ако трябва. Аз така от едни бях получила обриви и сърбежи и като ги смених се оправих.

# 10
  • по света
  • Мнения: 1 587
Незнам,щом е външно зачервяването и има болка по-скоро е генитален херпес.Иди на лекар и после да кажеш какво е.

# 11
  • Мнения: 1 335
Поддържам да отидеш на лекар, въпреки, че мисля че е от топлото време миналата седмица и превръзките  (случайно да са Оуейс?).

# 12
  • Мнения: 147
и аз страдам от същото от няколко дена и не минава Sad днес ходих на лекар тук в лондон и той горкия нищо не ми каза...прати ме на изследвания чак в понеделник...а дотогава незнам...като се поразчетох из форумите и на мен повече ми прилича на генитален херпес отколкото на гъбички, ама знам ли ?? newsm78

# 13
Да, превръзките са Always - аз винаги тях ползвам. Бях получила проблем с едни за чувствителна кожа, можете ли да си представите?!  Sick
Ще пробвам с тампони от утре.
Иначе днес купих кремчето и, може и да си въобразявам, една малка идея май има подобрение. Но червените места още ги има - те най-много ме плашат - като рани са, като прорези в кожата, ужас  ooooh! Tired
А този херпес от какво мислите може да е (ако е херпес)?
И също се чудя дали да пробвам с Цитросепт или е лудо от моя страна...всъщност това ако са рани, от киселината ще боли зверски... Ох, вече просто не зная какво да правя. Утре пътувам - с компания и с егати настроението  Sad

# 14
  • Мнения: 147
не се притеснявай, вси4ко ще мине, гледай да си изкараш добре, мен досега ме успокояваха приятелките Simple Smile а за херпеса има мн информация из google, но дано е нещо по-безобидно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт