Колебая се между колички Concord Fusion и Mutsy Urban rider

  • 6 351
  • 15
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 675
Какво ви е мнението за тези две колички? Много ще ви бъда благодарна, ако споделите!

# 1
  • Мнения: 4 428
Ооо, аз съм за Конкорд определено  Peace  Peace  Peace
Тази количка мноооого ми е влезнала под кожата и май това ще е количката за второто ми бебе. Макар, че и Бъгстъра много ме изкушава.
Но от тези двете Конкорда е по-добрия избор - по-лека, по-маневрена, по компактна, по-красива, с по-хубави цветове. Абе все по-...  Mr. Green
Освен това този кош-порбебе, който може да се сгъва е просто незаменим. Хем си имаш кош, хем не ти заема толкова място. Основната причина, поради която не харесвам кошовете за новородено  Grinning

# 2
  • Мнения: 1 464
може ли снимки Flutter
вече и аз започвам да се оглеждам за количка newsm78

# 3
  • Мнения: 4 428
Ей това е Конкорд Фюжън
http://www.concord.de/en/moving/buggys/concordfusion/travelsystem/neon.html
И това са възможните кошове  Peace
А това е Мутсито
http://www.mutsy.nl/products/urban_rider/options
Доста по-грубовата е, нали  Grinning

# 4
  • Мнения: 1 464
аха,еми нито една не ми харесва мацки Crazyе може би конкорда малко...ама трябва да поразгледам да влезна в час че от 2г количка не ползвам .Нещо много странни модели са се навъдили брей Crazyили аз не съм наред newsm78

# 5
  • Мнения: 4 428
аха,еми нито една не ми харесва мацки Crazyе може би конкорда малко...ама трябва да поразгледам да влезна в час че от 2г количка не ползвам .Нещо много странни модели са се навъдили брей Crazyили аз не съм наред newsm78

Ааа, има си и доста стандарти модели колички на всякакви цени. Все ще си харесаш нещо  Peace

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 675
И аз сякаш клоня повече към Конкорда, ама на мъжа ми Мутсито му изглежда по-стабилно като конструкция и ходова част, а и помпещите гуми определено ги предпочита. Все едно ще ходим на състезания в гориста местност. Laughing Laughing Laughing Та, затова се колебая. Но пък удобството на Конкорда ме привлича.  Затова помагайте с инфо и впечатления  Hug

# 7
  • Мнения: 1 464
а тези помпащи гуми има ли вероятност да спаднат newsm78и помпата ли трябва да си носиш ако стане така?Предишните ми колички не бях с помпащи,всъщност въобще не съм имала такава затова питам?А ако спукаш гума,то тъп въпрос ама Thinking

# 8
  • София
  • Мнения: 3 414
На мен ми харесва,а и няма да запъва.Жалко че нямат едно до друго,а само тандем за близнаци.

# 9
  • Мнения: 360
Аз съм с Конкорд. Много съм доволна. Маневрена е, бута се много леко. Ако имаш въпроси, питай. Във всеки случай, няма да сбъркаш с този избор.  Peace

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 675
Днес си поръчах Конкорда. Така, че вече не се колебая и благодаря на всички за отговорите.

Елпи, а как е когато предните колела не се въртят -по-малко маневрена или и така е ОК? Това засега е единствено, за което не съм сигурна. Иначе, количката е страхотна. Ето какво намерих в един сайт за нея: If any pram could land on the moon this one can!!

# 11
  • Мнения: 360
Въртят се предните колела и то супер леко. Ще видиш, че количката завива като перце. Може и да ги фиксираш, ако искаш, но се въртят на 360 градуса.  Simple Smile

# 12
  • При моето съкровище
  • Мнения: 47
Здравейте,

Аз пък съм си харесала Concord Neo, кажете какво мислите за нея - естествено с нея ще е необходим и вид зимен кош, въпреки че бебето ще е Април месец.
Моного съм си я харесала

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 675
Аз в момента съм с друга количка със зимен кош и предпочетох да си взема Фюжън-а, защото дори и след 6-ия месец според мен на бебка ще й е по-удобно, отколкото в Нео-то. Това е моето мнение. Затова и харесвам Jane Nomad повече  от Jane Carrera, например. Просто количките са различни. С риск да се повторя, за мен комфорта на бебка е много важен.

# 14
  • Мнения: 4 428
Някой има ли актуално инфо колко тежи Фюжъна  Rolling Eyes Дали ще трябва да се купува после и лятна или става и за вече по-тежко бебе  Rolling Eyes
На мен ми е голяма чуденката за Фюжъна и Бъгстъра  newsm78 Бъгстъра адски ме кефи колко е лека, маневрена и компактна. Но Фюжъна ме кефи повече, като визия и положенията на гръбчето и крачетата  Rolling Eyes
Не, че ми  трябва, ама аз от сега съм се размислила за количка  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт