bremenna sam,ima li opastnost...

  • 2 700
  • 25
  •   1
Отговори
zdr,testat mi za bremenost e polojitelen,napravix go na 6 den sled  zakasnenieto,mn.se valnuvam za6toto opitvame ot edna godina,iskam da popitam dali ima opastnost za ploda za6toto 4etiri dena sled ovuto pix za okolo pet dena kombinaziq ot vitamini i folieva kiselina.sega v ponedelnik 03.03 imam sre6ta s genekolojkata mi,no me e strax dali tezi vitamini ne sa navredili po nqkakav na4in na ploda,drugo ni6to ne sam vzimala nikakvi xap4eta,zigari ili alkoxol.sega ne piq ni6to iskam da 4uq mnenieto na genekolojkata mi.tova za men e parva bremenost.blagodarq na vsi4ki koito 6te mi otgovorqt.

# 1
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Не вредят PeaceЧестито,лека и спокойна бременност!  bouquet

# 2
  • Мнения: 9 063
Интересно как опитвате от 1 година, а не знаеш какво е "витамин" и фолиева киселина?
Не проумявам..въпросът ти е абсурден Crazy
Фолиевата киселина е трябвало да я пиеш през цялото време, а витамините не са ти навредили по никакъв начин.
Фолиева ще ти изпишат така или иначе.

Забравих да ти честитя Crazy  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 049
Доколкото знам вит. А не трябва да се взима в големи количества, за всички други няма проблеми, а фолиева киселина е наложителна както са ти писали  . Не се притеснявай, ти си още толкова в началото. Лека и щастлива бременност!  Laughing

# 4
  • Мнения: 1 335
Витамините са препоръчителни, а ФК задължителна при планиране на бременност.
Честито! Лека и безпроблемна бременност и здраво, пухкаво бебе накрая!

# 5
  • Мнения: 160
Честито   bouquet ! Здраво и палаве бебче!  Peace

# 6
  • Мнения: 69
Честито и спокойна бременност! newsm10 newsm44 smile3525

# 7
  • Мнения: 551
Витамините са си витамини те с нищо не пречат,а фолиевата даже е задължителна
Спокойно нямаш повод за притеснение  Peace
Честито желая ти леки 9 месеца   bouquet

# 8
  • Мнения: 2 423
Честито мила няма проблеми за витамините Hug

# 9
  • Мнения: 1 243
Не вредят PeaceЧестито,лека и спокойна бременност!  bouquet

  bouquet

# 10
  • Мнения: 4 070
Ники, аз пия асперин (заради тромбофлебит) от години. Гинеколожката ми каза, че това не е проблем (не че още съм бременна), каза даже, че много бременни го пиели по предписание-а асперинът със сигурност е по-опасен от витамини. Не трябва да се паникйосваш излишно-радвай се за теб сега е по-подходящо да си по-положителна. Успех и честито!!

# 11
  • Мнения: 232
Щом са само витамини не вредят,даже са препоръчителни;то нали и фолиевата киселина е витамин от групата на В витамините/В9/ Peace
Честита бременност!  bouquet

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 1 708
Честита бременност! Не се притеснявай, всичко ще бъде наред! Радвай се!  bouquet

# 13
  • Мнения: 817
Аз в дните, в които сме направили бебето пиех Валериан и едно хапче Лексотан даже  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Лекаря каза, че няма никакъв проблем, просто е много рано, за да навреди на бебето. Така, че не се притеснявай за витамините, всичко ще е наред.

Честито и лека бременност  Hug

# 14
  • Мнения: 120
Честито! newsm18
Не се безпокой за витамините, с фолиевата киселина скоро няма да се разделиш, тя е изключително полезна. И искам да ти кажа, че си късметлийка щом си бременна преди да се увътриш в терминологията на витамини и хормони и... smile3503 Hug Hug Hug
Лака и спокойна бременност.

Общи условия

Активация на акаунт