направление за болница?

  • 789
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 37
Здравейте мами, малко съм объркана с това направление за хоспитализация. Аз ходя на ЖК в Шейново, и до вчера си мислех, че там и ще раждам. Но разбрах, че моят доктор май не е вече там и ще се наложи да сменя болницата, в която ще раждам Та въпросът ми е това направление от ЖК ли ще ми го издадат или личният доктор при положение, че сменям болницата?

# 1
  • София
  • Мнения: 717
Същият случай бях и аз, само че от самото начало знаех, че няма да раждам в тази болница. Ходих на ЖК в Шейново, родих в Света София. Още със записването там споделих, че няма да раждам във въпросната болница и като дойде момента за направление ми отговориха, че вече не са нужни направления и не ми дадоха. Отидох при личната и без никакъв проблем се сдобих с такова.

# 2
  • Мнения: 37
Много благодаря GoldenEyeful за инфото.

# 3
  • Мнения: 279
Следях се и в ЖК на поликлиниката, заради документацията. От там същност ми дадоха направлението и родих в МБАЛ "СВ. София"

# 4
  • Мнения: 90
От ЖК би трябвало да ти издадат направление. Придружават го изследванията, които са ти правени. Но личният лекар също може да ти издаде направлението, но трябва да си вземеш документите от ЖК или да си направиш нови изследвания в болницата. (при мен се получи втория вариант)

# 5
  • Мнения: 961
Гинекологът, който ти води ЖК ще ти издаде направлението, а в коя болница ще раждаш, си решаваш само ти. В направлението не пише за коя болница е - можеш да отидеш навсякъде - най-добре на място, където си се разбрала с лекар да те изражда.

# 6
  • Мнения: 610
Ходех на консултация в районата ни поликлиника,а направлението ми издаде личната.

# 7
  • Мнения: 472
На мен личната лекарка ми даде направлението. Иначе ходех на ЖК на "частно". Един месец преди да родя се записах в болницата, в която бях избрала да раждам. Там ми направиха картон и приложиха изследванията, направени до момента. Останалите изследвания ги правих в болницата  Hug

# 8
  • Мнения: 5 362
Гинекологът, който ти води ЖК ще ти издаде направлението, а в коя болница ще раждаш, си решаваш само ти.
Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 1 603
Гинекологът, който ти води ЖК ще ти издаде направлението, а в коя болница ще раждаш, си решаваш само ти.

Така е.

# 10
  • Мнения: 3 634
Гинекологът, който ти води ЖК ще ти издаде направлението, а в коя болница ще раждаш, си решаваш само ти.

Само гледай какво е написал, че на моето пишеше, че ще раждам за втори път, при това в 8г.с. Добре, че не ми искаха направление.

Общи условия

Активация на акаунт