BLOOM столчета и шезлонги

  • 1 294
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Здравейте, в магазина във Варна на Долче Вита видях много интересни столчета за хранене и шезлонги на фирмата Блуум. Там ми обясниха, че това е американска фирма, но аз нищо не знам за нея ! Някой използва ли тези продукти ? Особенно столчето за хранене ми изглежда много яко като космическо е ! Струва ми се удобно и практично, какво мислите ??? А пък шезлонгите са много газарски, като луксозна мебел и ми се струват удобни никъде във Варна не съм виждала подобно нещо !

# 1
  • Мнения: 2 663
Ох и аз съм влюбена в столчето им за хранене...изглежда страхотно
Много исках да го поръчам от нет-а, но мъжа ми ме резна, че 2 столчета стигат и не ни е необходимо друго  Crossing Arms

цък

Последна редакция: чт, 28 фев 2008, 11:10 от konstans

# 2
  • София
  • Мнения: 412
Ауууу мноооого са яки  Sunglasses
А каква е цената на стола за хранене ?
 Peace

# 3
  • софия
  • Мнения: 1 745
600 и нещо.И мен много ме радват !

# 4
  • Мнения: 2 652
Голям проблем е ръкохватката на гърба за регулиране на наклона - няма натискане, дори с две ръце. Но пък стане ли бебо на 6 месеца, вече не ти трябва да регулираш позицията. Придвижването също е малко трудно, защото столчето е доста тежко, а колелцата мънички. Но ако си има определено място на масата, няма нужда от много местене. Иначе, столчето е супер сладурско.

# 5
  • Мнения: 17
Според мен след 5-6 натискания ще се раздвижи ракохватката,като всяко ново нещо и ще става по лесно.Струва ми се доста стабилно,а на госпожата кадето говори за някакви малки колелца искам да и кажа че нещо е збаркла столчетата,нито един от двата стола на Bloom няма колелцa.      www.bloombaby.com

# 6
  • Мнения: 2 652
Едва ли съм "збаркала" - колецата са отдолу в основата под кръглата рамка, в страницата няма да го видиш. А ръкохватката - мъжа ми тренираше на нея с две ръце и пак не се е разработила.

Общи условия

Активация на акаунт