Падна и си удари главата

  • 1 161
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 306
Падна и си удари главата ,а после повърна  ooooh! 
Кажете какаво да правя ? ..... Веднага ли да я заведа на доктор ??? Или утре сутринта 
Много се упла6их  Sick

# 1
  • София
  • Мнения: 1 504
Знам, че трябва да се наблюдева бебето, да се опита да ти проследи пръста, да му подадеш играчка...нали е на 9 месеца...тези неща ги прави...И на какво се е ударила, от колко високо е паднала...Може би за твое спокойстиве най-добре на дежурен...МЦ Лора имат дежурни педиатри...бул "Христо Ботев"10 тел 953 05 80 ,953 33 56

# 2
  • Мнения: 298
Щом е повърнала, не е шега работа. Тичай към болницата.

# 3
  • Мнения: 3 306
падна от дивана - около 50 см. давам и игра4ки и тя ги взима .... като я повикам се обръ6та и ме търси .... а сега си изпи млякото и заспа

# 4
  • Мнения: 871
Това е едно от нещата, за които трябва да се следи при удряне на главата...На твое място бих отишла в Пирогов веднага!

# 5
  • София
  • Мнения: 1 504
Еми незнам...звънни по тел.ако искаш..да ги питаш все пак...ама щом си е заспала...има ли цицина...

# 6
  • Мнения: 3 306
няма цицина ,но и преди да падне повърна от супата която яде  ooooh! сега я сабудих и е много весела занимава се с игра4ки ,пляска с ръ4и4ки .......

# 7
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
всяко бебче е падало, рано или късно се случва, но щом твоето е повърнало и според мен трябва да потърсиш помощ Praynig
Сигурна съм, че всичко ще е наред, ще стискам палци и ще очаквам добри новини от Вас Hug

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Повърнала е ,защото е яла преди това.Щом реагира и не е губила съзнание ,а е изплакала веднага невярвам да има нещо сериозно.Но за повече сигурност се обърни към лекар. Peace

# 9
  • Мнения: 227
Аз биха завела детето да го прегледат.Налице са два от признаците,при които това трябва да се направи.Повърнало е и е заспало.

# 10
  • Мнения: 4 447
.

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 22:30 от Анче_Мамче

# 11
  • Мнения: 5 393
 Обърнете внимание от къде е майката, преди да я пратите в Пирогов и МЦ "Лора". Wink

След като детето е повръщало и преди падането, значи двете неща е вероятно да не са свързани.Добре е, че като е будна е весела ,а не сънлива. Все пак звънни на педиатъра на детето и му обясни ситуацията.
Сигурна съм, че всичко ще е наред      bouquet

# 12
  • Мнения: 4 447
Обърнете внимание от къде е майката, преди да я пратите в Пирогов и МЦ "Лора". Wink

....      bouquet
Съгласна .

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 22:31 от Анче_Мамче

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Повърнала е ,защото е яла преди това.Щом реагира и не е губила съзнание ,а е изплакала веднага невярвам да има нещо сериозно.Но за повече сигурност се обърни към лекар. Peace

 Peace

# 14
  • Мнения: 4 290
Падна и си удари главата ,а после повърна  ooooh! 
Кажете какаво да правя ? ..... Веднага ли да я заведа на доктор ??? Или утре сутринта 
Много се упла6их  Sick
Според мен, трябва незабавно да се консултираш с лекар. Особено след като детето е повърнало, нищо, че преди случката пак е върнала храната си.
Подутината в случая не е от особено значение, да не говорим, че след като липсва такава, възможно е да има вътрешен хематом. За това, най-добре се обади на педито, за твое успокоение. Ако вече не си го сторила. 

Общи условия

Активация на акаунт