"малък" беше - лош беше....."голям" стана - същия си остана

  • 2 069
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 620
Писането и общуването по форумите ли ни прави хейтъри/ки или просто сме си родени naughty by nature?
Замислих се след един пост в една от темите за новаците.
Наистина ли има пряка връзка между брой мнения и хейт- чувството newsm78

# 1
  • Мнения: 5 103
Винаги съм била мила и добра, ама напоследък изтрещях.Какъвто си такъв си с малки отклонения , но пак се връщаш в релсите.

# 2
  • Мнения: 1 224
Наистина ли има пряка връзка между брой мнения и хейт- чувството newsm78
Замисли се , за последните хора ,с които се захапа из форума с колко мнения са и ще си отговориш сама на въпроса Wink

# 3
# 4
  • Мнения: 2 716
Има връзка.
Особено в този форум.
На човек му трябва поне месец, за да се ориентира в темите. И поне още толкова, за да пропише.
Значи има връзка.
Освен това, хейтърстването е характерно само за "Клюкарника"

# 5
  • Мнения: 606
  Какво е това "хейтър"???
Звучи модерно. Искам и аз!!!!!!!!!!!!!

# 6
  • Мнения: 274
зеФс,
не мое, то е само за "изпечени форумци"!   
 Laughing Таквиз кат' менИ и тебИ, дет' немат юще и 500 мнения се нанишат кат' новобранци в казарма и целИват краката на старите кучета.

П.С. Извън темата, сори - кефя ти се, щото четеш същите книги като мен. Или обратното...няма значение, важното са фентъзито и фантастиката.  Wink

# 7
  • Мнения: 3 447
Повече време в Клюкарника = повече общуване с новаци = повече изнервяне, нормално е  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 620
Наистина ли има пряка връзка между брой мнения и хейт- чувството newsm78
Замисли се , за последните хора ,с които се захапа из форума с колко мнения са и ще си отговориш сама на въпроса Wink

 Whistling Whistling Whistling Whistling

ГлупУтки Mr. Green
За справка.............

Клюкарник 1258 
Татковци  31
Дом и семейство  28
Красива мама  15
Календар на събитията  5
На път, море, почивка, екскурзия  4
Готварски рецепти  2
Нашите деца  2
Кино и телевизия  2
Майки (бъдещи и настоящи)  1
  Клюкарник  1.2106%
Татковци  0.4660%
Календар на събитията  0.0743%
Дом и семейство  0.0452%
Недоносени дечица  0.0241%
На път, море, почивка, екскурзия  0.0141%
Красива мама  0.0101%
Кино и телевизия  0.0051%
Нашият дом  0.0026%
Хоби  0.0021%
 

+ още многоооо прочистени ,заедно с темите  и съм все още прекалено бяла и  добра Crazy Flutter

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 15:55 от Nuclear Queen

# 9
  • Мнения: 1 224
Именно  Peace

# 10
  • Мнения: 606
  Ако не ми кажете какво е хейтър, ставам най-омразния Хейтър на ваша отговорност, на сляпо и без да питам!

# 11
  • Мнения: 7 474
Повече време в Клюкарника = повече общуване с новаци = повече изнервяне, нормално е  Mr. Green

Това е формулата Mr. Green

# 12
  • Мнения: 5 393
Аз съм си добра душа по принцип. И тук и в реалния живот някой трябва много да прекали за да ме  докара до степен на хейтърство.Също така ако думите ми се интерпретират по погрешен начин също се дразня и неизбежно се стига до конфронтации. Бройката мнения на потребител от форума не ме интересуват.

# 13
  • Мнения: 6 155
Повече време в Клюкарника = повече общуване с новаци = повече изнервяне, нормално е  Mr. Green
Съвсем вярно.
Изнервяне - казваш истината на някой новак - отиваш на въздух, а през това време ти изтрили истината - несправедливост Crossing Arms
Дали има връзка м/у чист въздух и справедливост? Mr. Green

# 14
  • Мнения: 152
Замисли се , за последните хора ,с които се захапа из форума с колко мнения са и ще си отговориш сама на въпроса Wink
Къде ви учиха да слагате запетайки бе драга?

Общи условия

Активация на акаунт