Капки Бейбинос - запек?

  • 1 616
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 220
Здравейте момичета! Първо да ви се похваля - преди 15 дни се появи и моето бебче - момиченце Ева. Раждането беше много трудно и с много усложнения, но не съм предполагала, че мога да бъда толкова щастлива.
Сега моля за съвет: Ева вече има доста колики; давах и  капки Еспумизан - без ефект; опитах с Бейбинос - струва ми се, че я облекчават, но я запичат. Възможно ли е това, или е просто съвпадение? Нали уж те са на билкова основа? Някой имал ли е опит с тях и мислите ли, че могат да имат такъв ефект?

# 1
  • Мнения: 2 784
И ние бяхме на Бебинос,много ни помогнаха,но наистина запичат.Даже в някои моменти не бях сигурна дали плаче заради коликите,или защото се напъва да се изака,а не може.Педито ни каза,че по принцип капките против колики запичат,даваше ни да пием едни хомеопатични гранулки,които почти не помагаха,а при по тежки случаи-Дуфалак,като едно пакетче се дава на 48 часа,но забравих дали не беше някаква разфасовка за деца.Дуфалака аз лично не съм го ползвала,беше ме страх,като я видех,че много се напъва и се мъчи я изаквах с термометърчето.За коликите нашето педи ни препоръча да я слагаме по коремче(естествено,ако не я повиваш),не знам дали е оттова,но коликите ни минаха за около месец,макар,че този месец ми се видя като година.Можеш да слагаш затоплени кърпи на коремчето,или да затопляш със сешоар,да слагаш бебето с коремче опряно на коляното ти...Но преди всичко се въоръжи с търпение да гушкаш и да носиш по много.Дано коликите ви минат бързо!!!Успех!!!

# 2
  • Мнения: 41
Moiata printzesa e na 1.5mesetza i doskoro mnogo ni ma4exa kolikite-be6e ujasno.Prepora4axa ni oba4e edin 4ai,koito napravi 4udo-kolikite iz4eznaxa o6te sa6tia den.Kazva se BLEVIT DIGEST.Probvai go i dano i na vas da pomogne.Po printzip ni kazaxa da go polzvame v kombinatzia s Espumizan L, no na nas i samo 4aia ni pomogna.A nie sa6to imame problem sas zapeka,no sas sigurnost roi ne e poroden ot 4aia,poneje se poiavi mnogo predi da zapo4nem BLEVIT-a.E s tozi problem ve4e ne znam kak 6te se spravim! Cry

Общи условия

Активация на акаунт