За кашите в бурканче на Хип?

  • 573
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 140
Момичета може да ви се стори глупав въпроса Embarassed, но като не съм сигурна предпочитам да ви попитам(срам не срам Sad).Ако за първи път давам от тези каши в бурканчета да речем Ябълки с банан трябва ли да захранвам или направо да си дам 140гр. колкото си ядем на едно ядене?А иначе повечето плодове вече сме ги пробвали (ябълка и банан в случая е ял)?
Благодаря за отговорите предварително Hug

# 1
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Те май нямат без глутен. Та, ако сте захранени с глутен( на колко е бебока?), не виждам смисъл да започваш постепенно. Т.е. ако си давала всичко, което се съдържа в кашата, давай направо.

# 2
  • София
  • Мнения: 5 693
А колко сте голями?
Все пак тези каши са с глутен!
Иначе ако е яла тези плодове няма проблем да дадеш колкото си папка! Peace

Единственната каша безглутенова на ХИП в бурканче от тези Лека нощ е Круша с ябълка!

# 3
  • Мнения: 140
Ами ние сме на 6 месеца.И да повечето са с глутен , но има 3 вида без: -плодово-оризова; -ябълки с банани с бебешки бисквити; - с малини , ябълки и ориз;
Благодаря за отговорите!Много сте бързи Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 5 693
Гледай хубаво коя наистина е без!
Аз взимах тази с бисквитите и е със! Объркан етикет имаше не знам дали всичко е изтеглено от пазара! #2gunfire

# 5
  • Мнения: 195
ако сте се захранили с всеки продукт вече-няма проблем

# 6
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
С малините не бързай, а това с бисквитите не ми звучи, като да е без глутен.

# 7
  • Мнения: 554
Ябълки с банани и бисквити е с глутен, имам едно бурканче, което си чака реда. Освен ако го има същото с безглутенови бисквити  newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 2 734
Доколкото си спомням имаше само 2 вида без.Едната беше с банани и ориз,ама другата... newsm78Я най-добре провери тук:http://www.hipp.bg/index.php?id=6.Това е съветникът на ХИП,в табличката е отбелязано кое съдържа глутен и кое не.

# 9
  • Мнения: 140
Аз там проверих (в таблицата)и пише, че тази с банани и ябълки с бисквити пише, че няма а Мама на Слънчице казва , че я има в къщи и пише че е с глутен. #2gunfire

# 10
  • Мнения: 1 049
Вече са ти казали другите, аз само да допьлня... доколкото си спомням кашите в бурканчета на Хип имаха прибавена захар и ги избягвах. По-добре взимай други каши в кутии, които са без захар. Сега отскоро Хип пуснаха при нас редица "подобрени" продукти, всички с нов етикет "без захар" - явно и те са осьзнали, че има какво още да се желае. chef

# 11
  • Мнения: 554
Аз там проверих (в таблицата)и пише, че тази с банани и ябълки с бисквити пише, че няма а Мама на Слънчице казва , че я има в къщи и пише че е с глутен. #2gunfire

Бурканчето е в ръцете ми - Ябълка и банан с бебешки бисквити на Хип от 190гр., на етикета пише "съдържа глутен", някъде има грешка  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт