Детски дрешки на The children`s place и Carter`s

  • 11 486
  • 145
  •   1
Отговори
  • Мнения: 274
Къде мога да намеря или да си поръчам детски дрешки на тези фирми.Имала съм няколко подарък от Америка и съм изключително доволна от качеството им.И след многократна употреба, са като нови.А за удобство и модели да не говорим.

# 1
  • Мнения: 2 663
Аз също съм им фен и ги поръчвам  от ebay.com и от сайта на The children`s place

# 2
  • Мнения: 1 531
в аутлета на ул.доспат близо до прага  Peace  мнооого са красиви  Flutter

# 3
  • Мнения: 274
А освен в София, в други градове могат ли да се намерят по магазините?

# 4
  • София
  • Мнения: 1 424
в сф, до южния парк има едно магазинче, където продават оригинални такива. ако искаш, пиши на лични, за да ти кажа къде е.
иначе в почти всеки детски магазин има такива ишлемета.

# 5
И аз намерих едно страхотно магазинче с тези дрешки - може би е същото дето алексатор-чибуратор е споменал защото е до Южния парк  Mr. Green - пресечка на Костенски водопад - съвсем случайно го открих напът за парка. Купих на малката страхотна пижамка Картърс и 3 бодита пак на Картърс но най-хубавото - купих жестока рокля Кензо  Crazy Абе понапазарувах с две думи. Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 4 127
От коя страна на Южния парк - входа при Витошка или друг?

# 7
  • Мнения: 1 464
А какви са цените на тези ишлемета,питам за информация и аз ги намирам по магазините но по няколко бройки,примерно блузки до 13лв,дънки 20лв за 3-4 г и така,в този магазин до южния парк как вървят newsm78

# 8
  • Мнения: 521
 Party това са едни от най-готини бебешки дрешки. Към тези прибавям и   Old Navy - и аз ги откривам рядко в провинцията - цените не са от най-добрите. За сравнение за 100 $ от щатите ми изпратиха една огромна торба с бебешки дрешки. Но едва ли доставят до БГ по интернет
Тук купих гащеризонче  от 0-3 месеца на Baby GAp  за 30 лв.

# 9
Входа от към Нишава е - ама е забутано. А т.нар. ишлемета аз не ги одобрявам много - живи ментета са си повечето - на нас ни пращат от САЩ дрешки - еми нямат нищо общо с тези "ишлемета"  Naughty Лично мнение е това  Grinning От това магазинче се впечатлих щото доста истински им изглеждат нещата - като цени - бодита блузки с къдрици взех приказни за по 12 лв. Пижамка от 2 части с патета и дълъг ръкав като за сега за 20 лв. Ииииииииии голямото ми прегрешение Кензо рокля - ох приказна  Crazy от Матис колекцията  Blush за 60 лв. - което за тази рокля е ОК защото миналата год. въздишах по нея от ето този сайт  www.bebeo.com - с доставката до БГ излизаше 80 евро та се отказах. Само мъж ми да не разбере де за моите покупни ..............  Rolling Eyes прегрешения.
Old Navy и ГАП са едно и също нещо като компания - но Олд Нейви са по-ниски като ценово позициониране в САЩ и по-принцип.  Peace

# 10
  • Мнения: 1 464
Silvana mamana ,ако са такива цените и не са ишлемета си е направо супер HugМоже ли да ми кажеш точно къде е магазинчето и как се казва ,може и на лични.Или най-добре ако някоя от вас ходи до там да го щракне с телефона отвън как изглежда Praynig

# 11
  • Мнения: 342
Момичета  дайте обяснение къде се намира магазина че много станахме заинтересуваните.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 424
на хайдушка гора. точно като завиеш от костенски водопад наляво по хайдушка гора и веднага вляво е магазинчето. продават бейби диор уникални работи. и кензо, дг и други такива.
  bouquet

# 13
  • Мнения: 342
на хайдушка гора. точно като завиеш от костенски водопад наляво по хайдушка гора и веднага вляво е магазинчето. продават бейби диор уникални работи. и кензо, дг и други такива.
  bouquet
Мерси - обаче само за бебешори ли продават щото ние сме вече на 4.

# 14
подозирах че е същото-и на мен ми направи впечатление че има и Диор - само трябва да подновя пазарния фонд  Embarassed - алексатор-чибуратор го е обяснила много добре  Peace аз съм супер зле с координацията и никакъв шанс за такова упътване от мен  Crazy Имаше и за по-големи май ама момичешкия сектор им беше значително по-голям - което мен ме устройва де  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт