Знаете ли кого/какво видях-4?

  • 54 580
  • 684
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 2 926
Онзи ден на Витошка видях Софи Маринова в отчайващ вид просто.
Иначе слезна от S-класа,но с такъв анцунг невероятен беше,че направо...
Под анцунга бикинаж,който се набиваше на очи,а в допълнение дамска чанта.
 Peace

# 2
  • Мнения: 8
Никого не виждате защото всички поп и фолк звезди са в Царско село. Тази седмица е кастинга на Пей с мен.

# 3
  • Мнения: 1 541
Хайде абонамент и за мен. И за да не съм голозаписваща се- в Събота видяхме Милен Велчев в Южния парк с жена си и детенце. А също така имам съмнения и за Енчев  пак там, ама това е по- скоро жълтина, че нямах време за повторен поглед  Mr. Green Може и да сте го казали, ама миналата тема я изпуснах  Embarassed

# 4
  • Мнения: 1 541
Онзи ден на Витошка видях Софи Маринова в отчайващ вид просто.
Иначе слезна от S-класа,но с такъв анцунг невероятен беше,че направо...
Под анцунга бикинаж,който се набиваше на очи,а в допълнение дамска чанта.
 Peace

Тя съвсем нещо се чална тази жена.....Преди време в ЦУМ беше с някакво оранжево недоразумение, приличащо на рокля с шапка с периферия и джапанки и ходеше със ситни стъпчици (явно се беше вживяла като гейша  Tired ), сега пък това  ooooh!

# 5
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 99
За Софи Маринова мога да кажа ,че съм я виждала във всякакъв вид почти облечена.Но най- шокиращият беше,когато бременна дойде в магазина в който работех по пижама и домашни чехли да си купи нещо да облече, защото Петърчо ми каза забравил да сложи куфарите с дрехите и си беше дошла само с това ,което беше на нея.

# 6
  • Мнения: 4 053
Орхан Мурад, много дребен ми се видя

# 7
  • Мнения: 7 474
Видях Кали в МОЛА. Беше с много смешна шапка, приличаща на презерватив  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 472
Днес видях Елица (Стунджи). Голяма сладурана изглежда  Wink . Беше много лъчезарна и усмихната  Laughing

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 838
Аз днес видях буса на Море от любов на нашата улица, но не беше дошъл за мен  Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 63
Аз днес видях буса на Море от любов на нашата улица, но не беше дошъл за мен  Crossing Arms
И аз така.. пътувахме с една позната в автобус 409 към центъра.. и на пощата мина покрай нас.. и докато реагирам.. той замина  Crazy и явно не беше дошъл и за мен  Mr. Green hahaha

# 11
  • София
  • Мнения: 7 753
Дим Дуков на Алабин с доста загорял тен  Grinning

Ана и Боряна Шехтови на Солунска

Алекс Раева в нейния магазин, отива и новата прическа  Flutter

# 12
  • София
  • Мнения: 15 198
Постоянно виждам разни хора, за чиито имена не мога да се сетя.  Crazy

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 972
запис и от мен, пък както винаги не съм видяла никой  Embarassed

# 14
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Миглена Ангелова/ ходим в един и същи фризьорски салон/ Peace
Явор Дачков - понапълнял,пресичайки пред колата ми Mr. Green
Теди Велинова - в ултра искрящ розов анцунг,в Мола Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт