Соларна козметика

  • 6 254
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 575
Искам да си взема качествена козметика за лице и тяло, но т.к солариума в който ще ходя не се продава, искам да си купя отнякъде по-големи опаковки (да не са малките пакетчета за еднократна употреба).

Можете ли да ми препоръчате марки и евентуално онлайн магазин, т.к нямам възможност много да обикалям.... Sunglasses

# 1
  • Мнения: 3 641
http://www.solarshopbg.com/sunmaxx.html
Тези продукти съм ползвала и съм доволна. Доста разнообразен асортимент, спрейове за и след солариум. Може да се поръчва и онлай, мисля Hug

# 2
  • Мнения: 3 575
Ама нещо за лице не видях специален продукт?

# 3
  • Мнения: 3 641
В интерес на истината аз не съм ползвала за лице, винаги си слагам от този за тяло и на лицето Rolling Eyes
Не ми е изгаряло лицето досега, при условие,че съ мс много чувствителна кожа

# 4
# 5
  • Мнения: 2 414
http://www.solarshopbg.com/sunmaxx.html
Тези продукти съм ползвала и съм доволна. Доста разнообразен асортимент, спрейове за и след солариум. Може да се поръчва и онлай, мисля Hug
Искам да те питам за серията FREESTYLE-за преди или за след солариум е.  bouquet
И Tan Maxximizer -Bronze DARKER Мexican Fruits,защото съдържа автобронзант и ми е малко странно,защото досега съм ползвала соларна козметика без бронзант в нея. ooooh!

# 6
  • Мнения: 3 641
milaaa_ , точно тази серия не съ мя ползвала, но доколкото разгледах е за след . Според мен за успокояване и подсилванене на ефекта.
Аз пък досега съм си купувала различни марки и всички май са били бронзиращи. Може и да внушавам, но по-лесно се почернява, не се белиш, а тенът сякаш става по равномерен. Това е според моят опит де... Hug

# 7
  • Мнения: 2 414
Мерси много  Hug
А може ли да ми кажеш от кои продукти на марката си доволна?

# 8
  • Мнения: 3 641
Писах ЛС, да не правя реклама излишна на тези продукти Simple Smile

# 9
  • Мнения: 5 647
Писах ЛС, да не правя реклама излишна на тези продукти Simple Smile

Е, не е реклама. Тук се обсъждат всевъзможни продукти и марки. Кажи и на нас.   bouquet

# 10
  • Мнения: 3 641
Щом казвате HugИмам и други, но за тези се сещам
Всичко от серията Tan Maxximizer. Има преди за тен и после успокояващ Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 5 647
Щом казвате HugИмам и други, но за тези се сещам
Всичко от серията Tan Maxximizer. Има преди за тен и после успокояващ Heart Eyes

А откъде ги взимаш?

# 12
  • Мнения: 3 641
Ох, една приятелка си купуваше и вземаше и на мен/но незнам как точно/ Rolling Eyes. Но виждам,че може да се поръчва и онлайн.

# 13
  • Мнения: 5 647
Ох, една приятелка си купуваше и вземаше и на мен/но незнам как точно/ Rolling Eyes. Но виждам,че може да се поръчва и онлайн.

Има вариант да си пратиш поръчката по мейл или по телефона да я издиктуваш. Доставката е с наложен платеж.

# 14
  • Мнения: 2 414
Какво значи "с наложен" платеж. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт