Препоръчайте ми невролог в Сф

  • 36 856
  • 3
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Предварително се извинявам, знам, че темата не е за тук, но ми е спешно, а и тук има шанс да я видят повече хора.

Трябват ми координатите на добър невролог - професионалист.

В края на м.май, ще водим баща ми на контролен преглед в Сф и искам да ги съчетаем и двата прегледа.
Има поставена диагноза (полиневропатия), но за година и половина тук в Бургас така и не можахме да попаднем на лекар, който да приложи точно лечение, за да се подобри малко състоянието му.

Също така искам да попитам, има ли такава болница в Сф  Arrow многопрофилна болница св.Иван Рилски или клиника по професионални заболявания на ул. д-р Несторов №15 ( една и съща болница ли са или две отделни) ?
Някакви телефони за връзка (за да мога да запазя час) ?

Отзиви за доц. Попсавов  Confused:

Отзиви за проф. Шотеков - МА Confused:

По Скат преди време гледах едно предаване с проф. Миланов, но не дадоха негови координати, някой чувал ли е нещо за него, в коя болница работи  Confused:

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Съзнателно вдигам темата на горе.

# 2
  • Мнения: 64
МБАЛ "Св. Иван Рилски" и клиниката по професионални заболявания са две отделни заведения, но се намират в една сграда, а именно на " Д. Несторов" №15.
   Професор д-р Иван Миланов работи в СБАЛНП " Свети Наум" - в неврологията на четвърти километър. Той е един от водещите специалисти по неврология в страната и е консултант на НЗОК. Няма да сбъркаш ако се насочиш към него, или поне към тази клиника. Координатите му: служ. тел 870 32 98 , ако ти е необходим имам и GSM-а му.
   Професор д-р Пенко Шотеков също е много добър специалист - работи в МБАЛ " Александровска" на ул. " Георги Софийски" №1.
 Сл. тел: 923673
За доц. Попсавов почти нищо не мога да ти кажа.
Бих ти препоръчала и проф. д-р Параскева Стаменова - МБАЛ" Царица Йоанна" ул. " Бяло море" № 8 тел. 942 109. Тя е шеф на отделението по неврология там. Изключително добра е и мисля, че би могла да ти помогне.
Съжалявам за късния отговор, но дано съм ти била полезна Simple Smile

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Благодаря ти Morena.
Страхотен справочник си Laughing
Ще те помоля и за GSM на проф.Миланов, може да ми пишеш и на ЛС.

Общи условия

Активация на акаунт