Имат ли странични действия продуктите на Аква Сорс?

  • 3 540
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 480
Това ми е въпроса, тъй-като пия лекарства и си милсех по принцип, дали може да има несъвместимост или странични ефекти!
Моля не ме линчувайте, ако въпроса ми е глупав Embarassed, но все пак искам да събера повече мнения, защото съм от страхливите Embarassed Blush
Благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 801
И мене ме интересува, ще следя темата.

# 2
  • Мнения: 600
от многото четене установих, че някои се оплакват от стомах при прием на ЗЕ. аз съм пила, нищо ми няма, но детето мрънка. значи може по-чувствителните да се влияят. други продукти не сме ползвали

# 3
  • Мнения: 256
Моя син не понася водораслите,от ЕМК също малко се разтройва.Най-доволни сме от Коластрата.

# 4
  • Мнения: 95
benito,ако даваш повече от 3-4 капки ЕМК е нормално да се разтройва,защото е такова действието,новите течни водораски са с добавени черна и червена боровинка и да много вкусни(аз ги пробвах преди да ги дам на бебка)Нямат никакво странично действие

# 5
  • Мнения: 256
Ами да,казаха ми по 10 капки,той е на 7 години почти.Много исках да му давам,особено зимата,защото са много полезни и той има нужда точно от това-салбичък е и често боледува,но ги спрях.А за течните водорасли питах още в началото,никой не ми обясни,в брошурите и каталога също нищо не пише за тях.Какво точно е действието им,доколкото прочетох от бюлетина имат антиоксидантен ефект,подходящи ли са за деца?

# 6
  • Мнения: 95
Моето бебе е на 6 мес и много ги харесва

# 7
  • Мнения: 982
От Колактив 3 детето ми получи ужасни обриви.

# 8
  • Мнения: 256
Не е възможно,как разбрахте,че е от коластрата?

# 9
  • Мнения: 982
Не е възможно,как разбрахте,че е от коластрата?

Ако е към мен въпросът, отговарям.
Когато започнах да давам Колактив 3, се появи обривът, когато го спряхме, изчезна.Алерголожката, която е и дистрибутор на Аква Сорс, каза, че това е много мощен млечен протеин и макар детето ми да консумира без проблем умерени количества мляко, коластрата не му понася.
Впрочем на опаковката пише:Да не се консумира от хора с алергия към мляко и млечни продукти.
За мен е без съмнение, че това е причината.
А ти защо си така категорична, че не е възможно?

# 10
  • Мнения: 256
По-скоро възкликнах,защото не съм чувала досега за такъв ефект,дори знам,че коластрата действа добре при алергии.Знам,че белтъкът в коластрата е малко,по-скоро е комбинация от антитела,лактоферин и др.,но всеки човек си реагира различно. Peace

# 11
  • Мнения: 982
Както казах, за мен няма съмнение, че коластрата е причина за обрива.
Виждам, че си от Пловдив, ще ти кажа името на алерголога- д-р. Росица Бакалова.
Тя никак не се изненада.

# 12
  • Мнения: 256
Може,може,все пак темата е точно за това.Ако на някой не му понасят други продукти,защо и коластрата да няма странични ефекти,всичко е до организма.

Общи условия

Активация на акаунт